Επισυνάπτεται το επικαιροποιημένο ΦΕΚ για τον υποχρεωτικό αυτοδιαγνωστικό έλεγχο (self test) μαθητών και εκπαιδευτικών.

ΦΕΚ 5 MAIOY.2021 ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ SELF TEST ΜΑΘΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

Λήψη αρχείου

Στο επισυναπτόμενο αρχείο θα βρείτε το ωρολόγιο πρόγραμμα μαθημάτων σύγχρονης τηλεκπαίδευσης μέσω της πλατφόρμας Webex Meetings για την Παρασκευή 23 Απριλίου 2021, όπως τροποποιείται λόγω απουσίας εκπαιδευτικών.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ WEBEX

Στο επισυναπτόμενο αρχείο θα βρείτε το ωρολόγιο πρόγραμμα μαθημάτων σύγχρονης τηλεκπαίδευσης μέσω της πλατφόρμας Webex Meetings για την Πέμπτη 22 Απριλίου 2021, όπως τροποποιείται λόγω απουσίας εκπαιδευτικών.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΕΜΠΤΗ 22 ΑΠΡΙΛΙΟΥ WEBEX

Σας Παρακαλούμε να διαβαστεί αναλυτικά το συγκεκριμένο Φ.Ε.Κ

Λήψη αρχείου

Στο επισυναπτόμενο αρχείο θα βρείτε το ωρολόγιο πρόγραμμα μαθημάτων σύγχρονης τηλεκπαίδευσης μέσω της πλατφόρμας Webex Meetings για την Τετάρτη 21 Απριλίου 2021, όπως τροποποιείται λόγω απουσίας εκπαιδευτικών.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 21 ΑΠΡΙΛΙΟΥ WEBEX

Στο επισυναπτόμενο αρχείο θα βρείτε το ωρολόγιο πρόγραμμα μαθημάτων σύγχρονης τηλεκπαίδευσης μέσω της πλατφόρμας Webex Meetings για την Τρίτη 20 Απριλίου 2021, όπως τροποποιείται λόγω απουσίας εκπαιδευτικών.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΡΙΤΗ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ WEBEX

Υποβολή αιτήσεων έως τη Δευτέρα 19 Απριλίου 2021.

Υ.Α. ΜΑΘΗΤΕΣ ΕΥΠΑΘΩΝ ΕΞΑΕ

ΕΓΚ ΜΑΘΗΤΕΣ ΕΥΠΑΘΩΝ ΕΞΑΕ

Στο επισυναπτόμενο αρχείο θα βρείτε το ωρολόγιο πρόγραμμα μαθημάτων σύγχρονης τηλεκπαίδευσης μέσω της πλατφόρμας Webex Meetings για τη Δευτέρα 19 Απριλίου 2021, όπως τροποποιείται λόγω απουσίας εκπαιδευτικών.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 19 ΑΠΡΙΛΙΟΥ WEBEX

Στο επισυναπτόμενο αρχείο θα βρείτε το ωρολόγιο πρόγραμμα μαθημάτων σύγχρονης τηλεκπαίδευσης μέσω της πλατφόρμας Webex Meetings όπως τροποποιείται ειδικά για τη Δευτέρα 12 Απριλίου 2021.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 12 ΑΠΡΙΛΙΟΥ WEBEX

Αγαπητοί Γονείς & κηδεμόνες

Προκειμένου να υποβάλλετε τα στοιχεία που χρειάζονται οι

επαγγελματίες λογιστές για την αγορά ηλ.συσκευής (Τάμπλετ η Λάπτοπ),

σας υπενθυμίζουμε ότι ο αριθμός μητρώου μαθητή , βρίσκεται ήδη

στο ψηφιακό (ηλεκτρονικό) έλεγχο προόδου που σας έχουμε ήδη στείλει στο ηλεκτρονικό

σας ταχυδρομείο.

Η Διεύθυνση

Στο επισυναπτόμενο αρχείο θα βρείτε το ωρολόγιο πρόγραμμα μαθημάτων σύγχρονης τηλεκπαίδευσης μέσω της πλατφόρμας Webex Meetings για τη Δευτέρα 5 Απριλίου 2021, όπως τροποποιείται λόγω απουσίας εκπαιδευτικών.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 5 ΑΠΡΙΛΙΟΥ WEBEX

Στο επισυναπτόμενο αρχείο θα βρείτε το ωρολόγιο πρόγραμμα μαθημάτων σύγχρονης τηλεκπαίδευσης μέσω της πλατφόρμας Webex Meetings για τη Δευτέρα 29 Μαρτίου 2021, όπως τροποποιείται λόγω απουσίας εκπαιδευτικών.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 29 ΜΑΡΤΙΟΥ WEBEX

Λήψη αρχείου

Στο επισυναπτόμενο αρχείο θα βρείτε το ωρολόγιο πρόγραμμα μαθημάτων σύγχρονης τηλεκπαίδευσης μέσω της πλατφόρμας Webex Meetings για την Τρίτη 16 Μαρτίου 2021, όπως τροποποιείται λόγω απουσίας εκπαιδευτικών.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΡΙΤΗ 16 ΜΑΡΤΙΟΥ WEBEX

Παρακαλούνται οι γονείς των μαθητών μας να επισκέπτονται τακτικά το ηλεκτρονικό τους ταχυδρομείο, και επιπλέον την ιστοσελίδα του σχολείου, προκειμένου να ενημερώνονται εγκαίρως για τυχόν τροποποιήσεις σχετικά με το πρόγραμμα μαθημάτων.

Συγχαρητήρια θερμά από τον Σύλογγο των εκπαιδευτικών του Σχολείου μας ,

για τη διάκριση των μαθητών μας!

Λήψη αρχείου

Ανακοινώνεται το μόνιμο εβδομαδιαίο πρόγραμμα διδασκαλίας που ισχύει από τη Δευτέρα 1 Μαρτίου 2021 και εφεξής, τόσο στη δια ζώσης εκπαίδευση όσο και στην τηλεκπαίδευση, με τις εκάστοτε προσαρμογές στις ώρες έναρξης και λήξης των μαθημάτων.

ΜΟΝΙΜΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ 1 ΜΑΡΤΙΟΥ 2021

Λήψη αρχείου

Από την Τρίτη 9/2 έως και τη Δευτέρα 22/2/2021 η διδασκαλία των μαθημάτων θα γίνεται αποκλειστικά μέσω της πλατφόρμας σύγχρονης τηλεκπαίδευσης Webex Meetings σύμφωνα με το επισυναπτόμενο πρόγραμμα.

Στο δεύτερο επισυναπτόμενο θα βρείτε το ωράριο διδασκαλίας μέσω της πλατφόρμας Webex

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ WEBEX ΑΠO ΤΡΙΤΗ 9 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2021

ΩΡΑΡΙΟ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ WEBEX

Λήψη αρχείου

Στο επισυναπτόμενο αρχείο ανακοινώνεται το μόνιμο εβδομαδιαίο πρόγραμμα διδασκαλίας για την δια ζώσης διδασκαλία μαθημάτων από τη Δευτέρα 1 Φεβρουαρίου και εφεξής.

ΜΟΝΙΜΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ 1 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2021

Καλημέρα σας!

Ενημερώνουμε πώς το ωράριο λειτουργίας του Σχολείου μας επανέρχεται όπως ακριβώς πριν τα

διαδικτυακά μαθήματα τηλεκπαίδευσης,σύμφωνα ακριβώς με τα μέτρα που ισχύουν για την πανδημία covid-19.

Θα τηρηθούν όλα τα μέτρα προστασίας σύμφωνα με την υπουργική απόφαση του ΥΠΕΠΘ.

Σας περιμένουμε με χαρα!

Λήψη αρχείου

Για την έγκαιρη κατάρτιση των στρατολογικών πινάκων των στρατευσίμων κλάσεως 2026 (γεννηθέντων το έτος 2005), σύμφωνα με τις διατάξεις του νόμου «περί στρατολογίας», όπως αυτός ισχύει σήμερα, και του άρθρου 16 του Ν. 2119/1993 «περί μητρώων αρρένων»,  παρακαλούνται οι γεννηθέντες το έτος 2005, να προσέλθουν κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες στο Δημοτικό Κατάστημα (Σταυροπούλου 31 Ραδιομέγαρο), για να δηλώσουν εγγράφως τα στοιχεία της προσωπικής τους κατάστασης, οι ίδιοι ή οι γονείς τους ή οι πλησιέστεροι συγγενείς αυτών.

Η προθεσμία υποβολής της δήλωσης λήγει το αργότερο έως το  τέλος Απριλίου 2021.

Σας επισημαίνουμε ιδιαίτερα ότι η μη προσέλευση των ενδιαφερομένων επισύρει όχι μόνο πειθαρχική αλλά και ποινική δίωξη,  σύμφωνα με τα οριζόμενα στο άρθρο 27 του Ν. 2119/93.

• Και ο μήνας έχει…

Μάιος 2021
    « Απρ
  • Σαν σήμερα

1. 14/05/1900: Οι γυναίκες συμμετέχουν για πρώτη φορά σε Ολυμπιακούς Αγώνες (των Παρισίων).

• Ώρα για διάβασμα!!!!
  • Παίζεις σκάκι;