Στον ιστολόγιο αυτό θα βρείτε εκδηλώσεις, εκπαιδευτικές δράσεις, υλικό και προγραμμάτα του σχολείου μας. Επισκεφτείτε τις διάφορες σελίδες μας για να μάθετε περισσότερα.
Γιορτή της 25ης Μαρτίου του σχολείου μας
Στις 24/03/2023 πραγματοποιήθηκε στην Αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του σχολείου μας, η γιορτή της 25ης Μαρτίου με την παρουσία των μαθητών και των Εκπαιδευτικών του σχολείου.
1 σχόλιο στο “Γιορτή της 25ης Μαρτίου του σχολείου μας”
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα
υπεροχοι ολοι