Ανακοίνωση για τελικές γιορτές και εκδρομή

Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες,

Στην προσπάθειά μας να επιστρέψουμε στην κανονικότητα μετά από δύο τουλάχιστον χρόνια πανδημίας και αυστηρών μέτρων προστασίας, θα διοργανώσουμε εορταστικές εκδηλώσεις για το τέλος της σχολικής χρονιάς. Στις εκδηλώσεις αυτές θα λάβουν μέρος όλοι/ες οι μαθητές/ήτριες του σχολείου μας και έως δύο συνοδοί για κάθε παιδί (γονείς, κηδεμόνες, στενοί συγγενείς κλπ).

Για ευνόητους λόγους οι εκδηλώσεις αυτές θα γίνουν σε δύο ημέρες κατά τις απογευματινές ώρες. Η πρώτη θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 8 Ιουνίου 2022 για τα τμήματα Α2, Β1, Β2, Γ2, Ε1 και Ε2. Η δεύτερη θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 14 Ιουνίου 2022 για τα τμήματα Α1, Γ1, Δ1, Δ2, ΣΤ1 και ΣΤ2.

Θα ακολουθήσει επίσημη πρόσκληση/ανακοίνωση με όλες τις σχετικές λεπτομέρειες.

Με την ευκαιρία σας ενημερώνουμε ότι την Παρασκευή 27 Μαΐου 2022 θα πραγματοποιηθεί εκπαιδευτική/ψυχαγωγική εκδρομή για όλες τις τάξεις. Η εκδρομή θα γίνει στο κέντρο Paradise Park στη Μεταμόρφωση. Τη Δευτέρα 23 Μαΐου 2022 θα λάβετε τη δήλωση συμμετοχής με όλες τις λεπτομέρειες της εκδρομής.