Βεβαώση συμμετοχής του σχολείου μας στο έργο ‘Σχολεία Για Όλους’ κατά την διάρκεια του σχολικού έτους 2023-2024!
Ακολουθεί απόσπασμα απο σχετική ευχαριστήρια επιστολή.
“Ήταν μεγάλη χαρά και τιμή για εμάς να συνεργαστούμε με το σχολείο σας & να αλληλοεπιδράσουμε στο πεδίο της συμπερίληψης! ‘Όλη η ομάδα του έργου ‘Σχολεία Για Όλους’ είναι πολύ περήφανη για το αποτέλεσμα της συνεισφοράς σας!”, Dora Katsamori, Project Coordinator for the EWC.
Σχετικά άρθρα: Σχολεία για όλους – Σχολεία για όλους: επιμορφωτική ημερίδα