Επάνοδος στο νηπιαγωγείο μας….

Αγαπητοί γονείς, η Δευτέρα και η Τρίτη θα είναι η πρώτη μέρα στο σχολείο μετά από πολύ καιρό. Τα παιδιά θα εναλλάσσονται καθώς ο αριθμός των παιδιών υπερβαίνει τα 15. Ο χωρισμός των τμημάτων έγινε βάσει των εγγραφέντων μαθητών και αλφαβητικά.
8:15 -8:30 είναι η ώρα προσέλευσης
13:00 η αποχώρηση
Δεν θα λειτουργήσει το ολοήμερο
Ανυπομονούμε να έρθουν τα παιδάκια μας και να συνεχίσουμε ότι είχαμε αφήσει. Βέβαια θα έχουμε μερικούς νέους κανόνες πολύ σημαντικούς και λίγο αλλαγμένο το σχολείο μας. Αλλά εμείς πάλι θα περάσουμε όμορφα.
Θα μιλήσουμε για τις αποστάσεις, για το πλύσιμο των χεριών, για τα παιχνίδια και τα άλλα αντικείμενα που έχουμε στο σχολείο μας.
Το κάθε παιδί θα έχει στην τσαντούλα του εκτός από φαγητό και νερό, την προσωπική του κασετίνα με τα χρώματά του!!!
Θα περιμένουμε με αγωνία τα παιδάκια μας.