Διαγωνισμοί 2021-2022

2ος Πανελλήνιος Διαγωνισμός «Η Καθαρή Ενέργεια στη μάχη για την Κλιματική Αλλαγή»  Στόχος:  να αποκτήσουν όλοι οι νέοι της χώρας την ευκαιρία και τη δυνατότητα να ασχοληθούν με την αναβάθμιση κτιριακών εγκαταστάσεων του σχολείου τους είτε της περιοχής τους. Για περισσότερες πληροφορίες πατήστε ΕΔΩ!!

Μαθητικός Διαγωνισμός:Ποντιακός Ελληνισμός: μνήμες και όνειρα, παρελθόν, παρόν και μέλλον. Πατήστε ΕΔΩ!!
______
Μαθητικός Διαγωνισμός Ζωγραφικής για τα 200 χρόνια από την Ελληνική Επανάσταση! Πατήστε ΕΔΩ!!
_

Εκπαιδευτικό πρόγραμμα για εφήβους: Μαθαίνω να ζω χωρίς εκφοβισμό  «Γίνε και εσύ πρεσβευτής κατά του εκφοβισμού» ΕΔΩ!!

Σεμινάρια για γονείς:  «Σχολικός και Διαδικτυακός Εκφοβισμός: ένας Χρήσιμος Οδηγός για Γονείς» ΕΔΩ!!

Διαγωνισμός Ζωγραφικής. Αφίσας. Φωτογραφίας στο instagram!!!  Μικροί μου καλλιτέχνες, για να ενημερωθείτε και να λάβετε μέρος στον διαγωνισμό που επιθυμείτε πατήστε ΕΔΩ!!

Βραδιά ερευνητή!! Επιστημονικός περίπατος στις πλέον πρόσφατες τάσεις της έρευνας!!! Διασυνδεθείτε και παρακολουθήστε Live Streaming!!! Για περισσότερες πληροφορίες πατήστε ΕΔΩ!!

Μαθητικός Διαγωνισμός με θέμα: Κύπρος, Ελλάδα, Ομογένεια, Εκπαιδευτικές Γέφυρες!!  Για περισσότερες πληροφορίες και συμμετοχή πατήστε ΕΔΩ!!