Απονομή Αριστείων για τη σχολική χρονιά 2018 -2019

Απονεμήθηκαν τα αριστεία και τα βραβεία  για τη σχολική χρονιά  2018 -2019 κατά  τη διάρκεια της επετειακής εορτής για την 28η Οκτωβρίου. Τιμήθηκαν  με αριστείο οι μαθητές που συμπλήρωσαν βαθμό πάνω από 18 και 7 /14 και βραβείο οι μαθητές που πρώτευσαν στο τμήμα  τους.

Αναλυτικά από την Α΄ Γυμνασίου  αρίστευσαν οι μαθητές: Κουνάδη Μαγδαληνή, Γελαδάκης Ιωάννης του Νικολάου, Ρουμπά Ιωάννα, Κάτσας Νεκτάριος, Ασημαντώνη Σταματίνα, Μαλτέζος Νικόλαος και Τριανταφυλλάκης Ιωάννης.

Από τη Β΄Γυμνασίου: Μπόγρη Ιωάννα, Σφήκα Αλεξάνδρα, Σαχτούρης Σώζος, Γιαννούλης Νεκτάριος, Λαλαούνη Νεκταρία, Καλομοίρης Κωνσταντίνος.

Από τη Γ΄ Γυμνασίου: Φλεμετάκης Πέτρος, Ροδίτη Ελπινίκη, Γεννίτσαρη Παρασκευή, Κόστερ Ιζαμπέλα, Κρεούζης Μάξιμος, Γιαννούλης Βασίλης, Τζίτζη Κωνσταντίνα, Σταθά Κωνσταντίνα

Τέλος απονεμήθηκε τιμητικός έπαινος  στη μαθήτρια Γκιόνι Νταιάνα για  τη σημαντική βελτίωση που παρουσίασε στην επίδοση της.