ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣ

Με το τέλος του Διδακτικού έτους θέλω να ευχαριστήσω όλους τους συναδέλφους που εργάστηκαν στο 2ο Δημοτικό Σχολείο Μοιρών από τον Σεπτέμβρη του 2011 ως και το Ιούνη του 2012 προκειμένου να ανταποκριθούμε στο έργο που αναλάβαμε με επιτυχία.

Επίσης ευχαριστίες οφείλω στο Σύλλογο γονέων για την αμέριστη συμπαράσταση  και βοήθεια .

Στους μαθητές που αποφοίτησαν  καλή πρόοδο στο γυμνάσιο και θα χαιρόμαστε να μαθαίνουμε τις επιτυχίες τους.

Στους μικρότερους καλό καλοκαίρι και καλή αντάμωση τον Σεπτέμβριο.

Ιδιαιτέρως για τη χρονιά που πέρασε θα ήθελα να ευχαριστήσω την Υποδιευθύντρια του Σχολείου  Μαυρουδή Μαρία για την άψογη συνεργασία μας και την εκπαιδευτικό πληροφορικής Συλιγάρδου Φωτεινή για τις ώρες που διέθεσε εκτός των υποχρεώσεών της προκειμένου να γίνει πραγματικότητα η ιστοσελίδα του Σχολείου και να εμπλουτιστεί το ιστολόγιό του.

Ευχαριστώ

Βολικού Παρασκευή

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.