ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΠΑΖΑΡΙ

Δεκ 201912

Χριστουγεννιάτικο Παζάρι 2019 – 2020 !

Αγαπητοί μας γονείς & κηδεμόνες ! Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων διοργανώνει το χριστουγεννιάτικο παζάρι. Φέτος το παζάρι θα γίνει την Τετάρτη 18 Δεκεμβρίου στις 18:00 στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου. Παράλληλα στον ίδιο χώρο θα γίνει και η φιλανθρωπική εκδήλωση ”Τραγουδώντας την Αγάπη”, όπου θα συγκεντρωθούν αγαθά για τις ανάγκες άπορων παιδιών. Με μεράκι και φαντασία λοιπόν, φτιάξτε κι εσείς κατασκευές όπως στολίδια, ημερολόγια, κάρτες, παιχνίδια, πρακτικά δώρα. Δημιουργήστε και φέρτε τα στο σχολείο από τη Δευτέρα 16 Δεκεμβρίου. Καλό θα ήταν να αποφύγετε κατασκευές με γυάλινα βάζα και μπουκάλια γιατί από την εμπειρία των προηγούμενων ετών αυτά συνήθως δεν πουλιούνται. Μπορείτε επίσης να φτιάξετε και κάποια γλυκά και εδέσματα, είτε για να πουληθούν είτε για να χρησιμοποιηθούν ως κεράσματα στο παζάρι.

Ο σύλλογος γονέων και κηδεμόνων

από κάτω από: ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΠΑΖΑΡΙ