Όροι χρήσης

Π ρ ο σ ο χ ή ! ! !

Το ιστολόγιο παραπέμπει σε άλλους δικτυακούς τόπους  υπό μορφή συνδέσμων (links), αλλά δεν φέρει καμία ευθύνη για το περιεχόμενο και τις υπηρεσίες τους, ούτε εγγυάται τη διαθεσιμότητά τους. Ο επισκέπτης των συνδεδεμένων δικτυακών τόπων ευθύνεται αποκλειστικά για οποιοδήποτε πρόβλημα τυχόν προκύψει λόγω του περιεχομένου ή/και των υπηρεσιών τους.

4 Responses to Όροι χρήσης

1. Το πιο τέλειο μπλοκ κ Ηλία είστε ο καλύτερος δάσκαλος πληροφορικής του Κόσμου.

Υστερόγραφο είμαι ο Νίκος αν δεν το καταλάβατε όμως το μήνυμα είναι Απόρριτο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2. Το πιο τέλειο μπλοκ κ Ηλία είστε ο καλύτερος δάσκαλος πληροφορικής του Κόσμου.

Υστερόγραφο είμαι ο Νίκος αν δεν το καταλάβατε όμως το μήνυμα είναι Απόρριτο

• Νίκο, σ’ ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Να έχεις καλή πρόοδο με υγεία και να θυμάσαι πάντα ότι το τέλειο είναι ανέφικτο, άπιαστο όνειρο και μας περιμένει πάντα μετά την επόμενη επιτυχημένη προσπάθεια.

3. Ο/Η Αννα Μαρια λέει:

Αγαπουσα πολυ το σχολειο μου και γι αυτο αποφασισα να μπαινω συχνα στο syte του.
    I you 25