Λαχειοφόρος 2024 -Νέα ημερομηνία

Αγαπητοί γονείς,
Με μεγάλη χαρά ο Σύλλογος γονέων και κηδεμόνων σας ανακοινώνει τη διάθεση των λαχνών της λαχειοφόρου αγοράς, η οποία κατόπιν συνεννόησης με την διεύθυνση του σχολείου θα διεξαχθεί την Τετάρτη 5 Ιουνίου τις 10:45′ στο αμφιθέατρο του σχολείου.
Το κόστος κάθε λαχνού ανέρχεται στο 1 € και το προμηθεύονται τα παιδιά από τον δάσκαλο της κάθε τάξης.
Τα δώρα είναι πολλά και αξιόλογα χάρη στις εντατικές προσπάθειες των μελών του Συλλόγου μας, αλλά και με τις ευγενικές χορηγίες των επιχειρήσεων, τοπικών και μη.
Ευελπιστούμε στην ενεργή σας συμμετοχή, ώστε να συνεχίσει ο Σύλλογος γονέων απρόσκοπτα το έργο του στην ενίσχυση και κάλυψη των αναγκών του σχολείου μας.
Υ. Γ.
– Εάν κάποιοι γονείς έχουν επιχείρηση και μπορούν, να συνεισφέρουν με δώρα σε αυτή την προσπάθειά μας, η προσφορά τους είναι ευπρόσδεκτη.
– Τα δώρα θα αναρτηθούν λίγες ημέρες πριν τη διεξαγωγή της κλήρωσης, ώστε να συγκεντρωθούν όσο περισσότερα γίνεται.
– Από τα μεγάλα δώρα μας είναι το 3μερο ταξίδι για οικογένεια στην Καρύταινα, drones, action cameras κλπ.

Με εκτίμηση,

Το Δ.Σ. Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

25ου Δημοτικού Σχολείου Περιστερίου

Κατηγορίες: Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων. Ετικέτες: . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.