Πατήστε κλικ στους παρακάτω συνδέσμους για να απολαύσετε τις παρουσιάσεις που δημιούργησαν στο Powerpoint οι μαθητές/τριες του Στ2 για ορισμένες ευρωπαϊκές πρωτεύουσες.
ΜΟΣΧΑ (ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ)
Πατήστε κλικ στους παρακάτω συνδέσμους για να απολαύσετε τις παρουσιάσεις που δημιούργησαν στο Powerpoint οι μαθητές/τριες του Στ2 για ορισμένες ευρωπαϊκές πρωτεύουσες.
ΜΟΣΧΑ (ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ)