Ενημέρωση των μαθητών μας σε θέματα ορθής οδικής συμπεριφοράς από την Τροχαία Χαλκίδας

Στα πλαίσια του Εργαστηρίου Δεξιοτήτων: ”Κυκλοφορώ με Ασφάλεια” πραγματοποιήθηκε σήμερα ενημέρωση των μαθητών μας σε θέματα ορθής οδικής συμπεριφοράς από την Τροχαία Χαλκίδας, στο σχολείο μας. Ιδιαίτερα ευχαριστούμε τον υπαστυνόμο κο Αντώνη Μπαμπαλή, υπεύθυνο στο θέμα Κυκλοφοριακής Αγωγής, προσέγγισε τους μικρούς μας μαθητές με εξαιρετικό τρόπο ενημερώνοντας και ευαισθητοποιώντας τους σε θέματα κυκλοφοριακής αγωγής και οδικής ασφάλειας.
Ευχαριστούμε θερμά την Τροχαία Χαλκίδας και τον υπαστυνόμο, για την άμεση ανταπόκρισή τους στο αίτημά μας! Εισπράξαμε τα Συγχαρητήρια του Υπαστυνόμου, για τις γνώσεις και την επιτυχή συμμετοχή των μαθητών μας!!! Μπράβο παιδιά!!!
ΤΡΟΧΑΙΑ1
Παιχνίδια ρόλων
   ΤΡΟΧΑΙΑ3 1
Μπράβο αστεράκια μας! Συγχαρητήρια!
IMG 17e83bf0c18a6e4a33e9b87544188bdc V 1