Τρυφερές ευχές, στη Μαμά που γιορτάζει!

<< Χρόνια πολλά μαμά! Μαμά σε ευχαριστώ! Σε ευχαριστώ που υπάρχεις! που μ’ αγαπάς και με φροντίζεις!και θα με φροντίζεις όσο κι αν μεγαλώσω!>>Πολλές τρυφερές ευχές από καρδιάς, οι μικροί μας μαθητές με μια καρτούλα, στέλνουν στις Μανούλες τους!!!

<<Χρόνια Πολλά Μαμά!>>Μητέρα! Μαμά! Μάνα! Μανούλα! λέξεις γεμάτες αγάπη, γλυκύτητα και τρυφερότητα, για το πιο γλυκό πλάσμα του κόσμου, για την πιο σημαντική ύπαρξη στη ζωή κάθε ανθρώπου.μοναδική και αναντικατάστατη!
Χρόνια Πολλά σε όλες τις μανούλες! Οι μαθητές μας στα πλαίσια της ασύγχρονης διδασκαλίας, μας έστειλαν τις υπέροχες εργασίες που έφτιαξαν για τις μανούλες τους με πολλή αγάπη! Μπράβο παιδιά!

Φωτογραφικά κολλάζ

Καταπληκτικά κολλάζ φωτογραφιών έφτιαξαν οι μαθητές μας, με τις υπέροχες μαμάδες τους! Μας συγκίνησαν πολύ! και τα μοιραζόμαστε μαζί σας,με πολλή αγάπη!