Εκπαιδευτικοί

Για το σχολικό έτος 2023-24:

Το Τμήμα 1 έχουν αναλάβει η νηπιαγωγός και Προϊσταμένη του νηπιαγωγείου κ. Στάχτιαρη Αναστασία μαζί με τη νηπιαγωγό κ. Ιωαννίδου Μαρία και το νηπιαγωγό κ. Παρλιάρο Ευάγγελο.

το Τμήμα 2 έχει αναλάβει η νηπιαγωγός κ. Μουτσώκου Αγγελική και το  Προαιρετικό Ολοήμερο Τμήμα η νηπιαγωγός  κ. Δήμα Δήμητρα.

Το εκπαιδευτικό πρόγραμμα της Αγγλικής γλώσσας στο Νηπιαγωγείο έχει αναλάβει η εκπαιδευτικός Αγγλικής Φιλολογίας κ. Κουρκοβέλη Νεκταρία.

Επίσης σας γνωρίζουμε ότι και την τρέχουσα σχολική χρονιά, το 1ο Νηπιαγωγείο Καρπενησίου όπως ορίστηκε από το ΥΠΑΙΘΑ,  θα λειτουργήσει με Αναβαθμισμένο Ολοήμερο Πρόγραμμα διευρυμένου ωραρίου μέχρι τις 17:30 και δυνατή πρόωρη αποχώρηση στις 16:00. Το τμήμα θα αναλάβει η νηπιαγωγός κ. Γερομιχαλού Ευγενία.