Αρχική » Ανακοινώσεις
Αρχείο κατηγορίας Ανακοινώσεις
Επιτυχία στου Μαθηματικούς διαγωνισμούς “Θαλής” και “Ευκλείδης”
Συγχαρητήρια στο μαθητή της Γ’ γυμνασίου Νικόλαο Χαλκιά που συμμετείχε με επιτυχία στο μαθηματικό διαγωνισμό “Ο Θαλής” και στη συνέχεια στη δεύτερη φάση, στο μαθηματικό διαγωνισμό “Ευκλείδης”.
Σειρά έχει τώρα η τρίτη φάση “Ο Αρχιμήδης”, που θα γίνει στις 24 Φεβρουαρίου.
Νίκο σου ευχόμαστε καλή επιτυχία!!
Επιτυχίες σε μαθηματικούς διαγωνισμούς
- Συγχαίρουμε τους μαθητές της Α’ γυμνασίου Χρήστο Χριστάκη, Νικόλαο Γαρδάνη και Ζήση Λόλα που διακρίθηκαν στο μαθηματικό διαγωνισμό “Ο Μικρός Θαλής”. Συγκεκριμένα:
Ο Χρήστος Χριστάκης πήρε 3ο βραβείο
Ο Νικόλαος Γαρδάνης και ο Ζήσης Λόλας πήραν έπαινο
- Επίσης, συγχαίρουμε τον μαθητή της Β’ γυμνασίου Νικόλαο Χαλκιά, που διακρίθηκε στο μαθηματικό διαγωνισμό “Πυθαγόρας”.
Παιδιά σας ευχόμαστε πάντα επιτυχίες!!!
Ενημέρωση γονέων σχολικό έτος 2022-2023
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ
ΣΧ. ΕΤΟΣ 2022 – 2023
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ
Ονοματεπώνυμο |
Ημέρα |
Ώρα |
Τρόπος ενημέρωσης |
Τμήματα | |
1 |
Αστεριάδης Αστέριος(Γερμανικής) | Τρίτη |
4η |
Δια ζώσης |
Β1,Β2,Β3,Β4 |
2 |
Ζανέτα Κυριακή(Τεχνολόγος) | Τρίτη |
2η |
Δια ζώσης |
Α1,Α2,Α3,Β1,Β2, Β3,Β4,Γ1 |
3 |
Μαυρονάνου Σ. (Θρησκευτικά) | Τετάρτη |
4η |
Δια ζώσης |
Α1,Α2,Β1,Β2,Β3, Β4, Γ1,Γ2,Γ3 |
4 |
Στρογγύλη Αν. ( Θρησκευτικά) | Πέμπτη |
5η |
Τηλέφωνο |
Α3 |
5 |
Ρωμανίδου Ραχήλ (Φιλόλογος) | Τετάρτη |
5η |
Δια ζώσης |
Β1,Β2,Β3,Β4,Γ3 |
6 |
Τσιμοπούλου Αλεξάνδρα (Φιλόλογος) | Πέμπτη |
3η |
Δια ζώσης |
Β1,Β2,Β3,Β4, Γ1,Γ2,Γ3 |
7 |
Λωτίδου Αθηνά (Φιλόλογος) | Πέμπτη |
4η |
Δια ζώσης |
Α1,Α2,Α3,Β1,,Β4, Γ1,Γ2,Γ3 |
8 |
Τσαρούχα Λεμονιά(Φιλόλογος) | Τρίτη |
4η |
Δια ζώσης |
Α1,Α2,Α3,Β1,Β2, Β3,Β4,Γ1 |
9 |
Γκιντίδου Ελένη( Φιλόλογος) | Τρίτη |
4η |
Δια ζώσης |
Α1,Α2,Α3 |
10 |
Πετρίδης Ιωάννης(Μαθηματικός) | Πέμπτη |
2η |
Δια ζώσης |
Α1,Α2,Α3,Β3 |
11 |
Παρασκευοπούλου Αικατερίνη(Μαθηματικός) | Τετάρτη |
3η |
Δια ζώσης |
Β2, Γ1,Γ2,Γ3 |
12 |
Σαμαρά Ευγενία (Μαθηματικός) | Τετάρτη |
5η |
Δια ζώσης |
Β1,Β4 |
13 |
Μαμιάκα Ζωή (Γεωλόγος) | Τετάρτη |
3η |
Δια ζώσης |
Α1,Α2,Α3,Β1,Β2, Β3,Β4,Γ1,Γ2,Γ3 |
14 |
Βρύζα Παρασκευή(Βιολόγος) | Πέμπτη |
3η |
Δια ζώσης |
Α1,Α2,Α3,Β1,Β2, Β3,Β4,Γ1,Γ2,Γ3 |
15 |
Ταμβακά Μαρία (Χημικός) | Δευτέρα |
5η |
Δια ζώσης |
Β1,Β4, Α1,Α2,Α3 |
16 |
Τρίκολα Σταματία(Γαλλικών) | Τρίτη |
3η |
Δια ζώσης |
Α2,Α3,Β1,Β2, Β3,Β4,Γ3 |
17 |
Νόβα Όλγα(Αγγλικών) | Δευτέρα |
4η |
Δια ζώσης |
Α1,Α2,Α3,Β1,Β2, Β3,Β4,Γ1,Γ2 |
18 |
Ποιμενίδου Θεοδώρα (Αγγλικών)) | Τετάρτη |
3η |
Δια ζώσης |
Γ3 |
19 |
Μαυρομιχάλη Ευθυμία (Γερμανικής) | Πέμπτη |
4η |
Δια ζώσης |
Α1,Α3,Γ1,Γ2 |
20 |
ΚομνηνάκηςΓεώργιος(Καλλιτεχνικά/ΕΔ) | Τετάρτη |
5η |
Δια ζώσης |
Α1,Α2,Α3,Β1,Β2, Β3,Β4,Γ1,Γ2,Γ3 |
21 |
Παχυγιαννάκη Όσια(Φυσική Αγωγή) | Παρασκευή |
3η |
Τηλέφωνο |
Α1,Α2,Α3,Β1,Β2, Β3,Β4,Γ1,Γ2,Γ3 |
22 |
Παπαστεργίου Σωτήριος(Μουσικός) | Δευτέρα |
4η |
Δια ζώσης |
Α1,Α2,Α3,Β1,Β2, Β3,Β4,Γ1,Γ2,Γ3 |
23 |
Σιβρή Αναστασία(Οικιακής /ΚΠΑ) | Παρασκευή |
5η |
Δια ζώσης |
Α1,Α2,Α3,Γ1,Γ2,Γ3 |
24 |
Καραμούζη Παναγιώτα (Πληροφορικής) | Τετάρτη |
5η |
Δια ζώσης |
Α1,Α2,Α3,Β1,Β2, Β3,Β4 |
25 |
ΟκανταρίδηςΔημοσθένης (Πληροφορικής) |
Πέμπτη |
2η |
Δια ζώσης |
Γ1,Γ2,Γ3 |
26 |
Τσιουμπέρη Γιαννούλα (Πληροφορικής) |
Παρασκευή |
5η |
Τηλέφωνο |
Γ3 |
27 |
Ζαχαρόπουλος Νίκος(Τεχνολόγος) |
Πέμπτη |
4η |
Δια ζώσης |
Γ2.Γ3 |
28 |
Ψαραλέξη Αγγελική(Ιστορία) |
Παρασκευή |
2η |
Τηλέφωνο |
Α2 |
ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ
29 |
Αθανασίου Ιωάννα ΕΑΕ | Τρίτη
Πέμπτη |
5η
4η |
Δια ζώσης/Τηλ |
Α1/Α2/Α3/ Β4/Γ1 |
30 |
Μέλλου Ευθυμία ΕΑΕ | Τετάρτη | 4η |
Τηλέφωνο |
Α1/Α2/Α3 |
31 |
Πρασκίδου Αναστασία ΕΑΕ | Παρασκευή | 2η |
Τηλ/ Δια ζώσης |
Α1/Α2/Α3 |
32 |
Καλοπήτα Ανθή ΕΑΕ | Τετάρτη | 5η |
Δια ζώσης/Τηλ |
Α1/Α2/Α3/ Β4/Γ1 |
33 |
Χρυσοχοίδου Αναστασία ΕΑΕ | Τετάρτη | 4η | Τηλέφωνο | Α1/Α2/Α3/Β4 |
Λειτουργία του σχολείου τους θερινούς μήνες
Σύμφωνα με την υπ’ αρ. πρωτ 9708/07–06–2022 απόφαση της Περιφερειακής Διεύθυνσης Α/θμιας & Β/θμιας Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας, σας ενημερώνουμε ότι κατά τη διάρκεια της θερινής περιόδου το σχολείο θα λειτουργεί κάθε Τετάρτη, από 08.00 έως 13.30.