1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ
ΣΧ. ΕΤΟΣ 2022 – 2023
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ
Ονοματεπώνυμο |
Ημέρα |
Ώρα |
Τρόπος ενημέρωσης |
Τμήματα | |
1 |
Αστεριάδης Αστέριος(Γερμανικής) | Τρίτη |
4η |
Δια ζώσης |
Β1,Β2,Β3,Β4 |
2 |
Ζανέτα Κυριακή(Τεχνολόγος) | Τρίτη |
2η |
Δια ζώσης |
Α1,Α2,Α3,Β1,Β2, Β3,Β4,Γ1 |
3 |
Μαυρονάνου Σ. (Θρησκευτικά) | Τετάρτη |
4η |
Δια ζώσης |
Α1,Α2,Β1,Β2,Β3, Β4, Γ1,Γ2,Γ3 |
4 |
Στρογγύλη Αν. ( Θρησκευτικά) | Πέμπτη |
5η |
Τηλέφωνο |
Α3 |
5 |
Ρωμανίδου Ραχήλ (Φιλόλογος) | Τετάρτη |
5η |
Δια ζώσης |
Β1,Β2,Β3,Β4,Γ3 |
6 |
Τσιμοπούλου Αλεξάνδρα (Φιλόλογος) | Πέμπτη |
3η |
Δια ζώσης |
Β1,Β2,Β3,Β4, Γ1,Γ2,Γ3 |
7 |
Λωτίδου Αθηνά (Φιλόλογος) | Πέμπτη |
4η |
Δια ζώσης |
Α1,Α2,Α3,Β1,,Β4, Γ1,Γ2,Γ3 |
8 |
Τσαρούχα Λεμονιά(Φιλόλογος) | Τρίτη |
4η |
Δια ζώσης |
Α1,Α2,Α3,Β1,Β2, Β3,Β4,Γ1 |
9 |
Γκιντίδου Ελένη( Φιλόλογος) | Τρίτη |
4η |
Δια ζώσης |
Α1,Α2,Α3 |
10 |
Πετρίδης Ιωάννης(Μαθηματικός) | Πέμπτη |
2η |
Δια ζώσης |
Α1,Α2,Α3,Β3 |
11 |
Παρασκευοπούλου Αικατερίνη(Μαθηματικός) | Τετάρτη |
3η |
Δια ζώσης |
Β2, Γ1,Γ2,Γ3 |
12 |
Σαμαρά Ευγενία (Μαθηματικός) | Τετάρτη |
5η |
Δια ζώσης |
Β1,Β4 |
13 |
Μαμιάκα Ζωή (Γεωλόγος) | Τετάρτη |
3η |
Δια ζώσης |
Α1,Α2,Α3,Β1,Β2, Β3,Β4,Γ1,Γ2,Γ3 |
14 |
Βρύζα Παρασκευή(Βιολόγος) | Πέμπτη |
3η |
Δια ζώσης |
Α1,Α2,Α3,Β1,Β2, Β3,Β4,Γ1,Γ2,Γ3 |
15 |
Ταμβακά Μαρία (Χημικός) | Δευτέρα |
5η |
Δια ζώσης |
Β1,Β4, Α1,Α2,Α3 |
16 |
Τρίκολα Σταματία(Γαλλικών) | Τρίτη |
3η |
Δια ζώσης |
Α2,Α3,Β1,Β2, Β3,Β4,Γ3 |
17 |
Νόβα Όλγα(Αγγλικών) | Δευτέρα |
4η |
Δια ζώσης |
Α1,Α2,Α3,Β1,Β2, Β3,Β4,Γ1,Γ2 |
18 |
Ποιμενίδου Θεοδώρα (Αγγλικών)) | Τετάρτη |
3η |
Δια ζώσης |
Γ3 |
19 |
Μαυρομιχάλη Ευθυμία (Γερμανικής) | Πέμπτη |
4η |
Δια ζώσης |
Α1,Α3,Γ1,Γ2 |
20 |
ΚομνηνάκηςΓεώργιος(Καλλιτεχνικά/ΕΔ) | Τετάρτη |
5η |
Δια ζώσης |
Α1,Α2,Α3,Β1,Β2, Β3,Β4,Γ1,Γ2,Γ3 |
21 |
Παχυγιαννάκη Όσια(Φυσική Αγωγή) | Παρασκευή |
3η |
Τηλέφωνο |
Α1,Α2,Α3,Β1,Β2, Β3,Β4,Γ1,Γ2,Γ3 |
22 |
Παπαστεργίου Σωτήριος(Μουσικός) | Δευτέρα |
4η |
Δια ζώσης |
Α1,Α2,Α3,Β1,Β2, Β3,Β4,Γ1,Γ2,Γ3 |
23 |
Σιβρή Αναστασία(Οικιακής /ΚΠΑ) | Παρασκευή |
5η |
Δια ζώσης |
Α1,Α2,Α3,Γ1,Γ2,Γ3 |
24 |
Καραμούζη Παναγιώτα (Πληροφορικής) | Τετάρτη |
5η |
Δια ζώσης |
Α1,Α2,Α3,Β1,Β2, Β3,Β4 |
25 |
ΟκανταρίδηςΔημοσθένης (Πληροφορικής) |
Πέμπτη |
2η |
Δια ζώσης |
Γ1,Γ2,Γ3 |
26 |
Τσιουμπέρη Γιαννούλα (Πληροφορικής) |
Παρασκευή |
5η |
Τηλέφωνο |
Γ3 |
27 |
Ζαχαρόπουλος Νίκος(Τεχνολόγος) |
Πέμπτη |
4η |
Δια ζώσης |
Γ2.Γ3 |
28 |
Ψαραλέξη Αγγελική(Ιστορία) |
Παρασκευή |
2η |
Τηλέφωνο |
Α2 |
ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ
29 |
Αθανασίου Ιωάννα ΕΑΕ | Τρίτη
Πέμπτη |
5η
4η |
Δια ζώσης/Τηλ |
Α1/Α2/Α3/ Β4/Γ1 |
30 |
Μέλλου Ευθυμία ΕΑΕ | Τετάρτη | 4η |
Τηλέφωνο |
Α1/Α2/Α3 |
31 |
Πρασκίδου Αναστασία ΕΑΕ | Παρασκευή | 2η |
Τηλ/ Δια ζώσης |
Α1/Α2/Α3 |
32 |
Καλοπήτα Ανθή ΕΑΕ | Τετάρτη | 5η |
Δια ζώσης/Τηλ |
Α1/Α2/Α3/ Β4/Γ1 |
33 |
Χρυσοχοίδου Αναστασία ΕΑΕ | Τετάρτη | 4η | Τηλέφωνο | Α1/Α2/Α3/Β4 |