Το 1ο ΕΠΑ.Λ. Καρπάθου συμμετείχε στη ραδιοφωνική εκπομπή “Η Κάρπαθος σήμερα” της Φωτεινής Χαλκιά και παρουσίασε τη συμμετοχή και τη διάκρισή του στο διαγωνισμό αφίσας της Γενικής Γραμματείας Ισότητας των Φύλων. Στην εκπομπή συμμετείχε απο την Αθήνα, μέσω τηλεφωνικής σύνδεσης, η εκπρόσωπος της Γ.Γ.Ισότητας των Φύλων, κύρια Αλίκη Πατσού που αναφέρθηκε στο διαγωνισμό αφίσας και στη βράβευση του σχολείου μας.
![]() |
![]() |
![]() |