Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΙΡΕΤΑΕΙ ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ!!!

Σήμερα Παρασκευή 10-3-23, ήταν η τελευταία μέρα φοίτησης του μαθητή μας Παναγιώτη στο σχολείο μας. Θα συνεχίσει την εκπαίδευση του σε σχολείο της Αθήνας.

Μαζευτήκαμε όλοι και αποχαιρετήσαμε τον Παναγιώτη γεμάτοι ανάμεικτα συναισθήματα, με την υπόσχεση όποτε μας δοθεί η ευκαιρία να ξανασυνατηθούμε. Οι μαθητές του προσέφεραν ένα μικρό αναμνηστικό άλμπουμ με ζωγραφιές φτιαγμένες από τα χεράκια τους και οι εκπαιδευτικοί μία κάρτα γεμάτη ευχές και αγάπη.

Ευχαριστούμε πολύ τον Παναγιώτη για τις όμορφες στιγμές που μας χάρισε. Ευχαριστούμε και τους γονείς του για την άψογη συνεργασία κατά τη διάρκεια της σχολικής χρονιάς, οι οποίοι έδειξαν την εκτίμηση τους απέναντι στο προσωπικό με υπέροχα αναμνηστικά  δώρα.

Σου  ευχόμαστε τα καλύτερα στο νέο σου σχολείο….. θα μεινεις για πάντα στις καρδιές μας!!!