FC ΠΑΟΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ- ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ

Στις 15 και 16 Μαϊου του 2022 πραγματοποιήθηκε το  2ο Τουρνουά   Ποδοσφαίρου   ΠΑΟΚ Κομοτηνής  “Γεώργιος Μαρινάκης”, με τη συμμετοχή ομάδων παιδιών και εφήβων από την περιφέρει ΑΜΘ. Η συγκέντρωση των χρημάτων στα πλαίσια του τουρνουά δόθηκαν στο Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Κομοτηνής.

Η διευθύντρια , το προσωπικό και οι μαθητές του σχολείου θα θέλαμε να εκφράσουμε τις ευχαριστίες μας στην Ακαδημία του ΠΑΟΚ Κομοτηνής και ιδιαίτερα τον κ. Παγωνίδη Δημήτριο και τον κ. Σπυριάδη Ανέστη, τους εθελοντές Βουτσά Σταύρο και Ξενοδοχίδη Κωνσταντίνο που ήταν παρόντες δίπλα μας καθόλη τη διάρκεια, καθώς και σε όλους τους συμμετέχοντες για την στήριξη τους.

Η οικονομική ενίσχυση , αλλά κυρίως η ηθική συμπαράσταση τους , μας δίνει δύναμη να συνεχίσουμε το έργο μας.

Ευχαριστούμε θερμά!