ΝΕΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες

θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι, μετά την αποστολή νέας  εγκυκλίου του Υπουργείου Παιδείας  στο σχολείο μας το μέσημέρι, η προσέλευση των μαθητών είναι δυνατή από την έναρξη του ωρολογίου προγράμματος 08:15. Η αποχώρηση των μαθητών θα γίνει μετά τον αγιασμό που θα πραγματοποιηθεί  στις 11:30.

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ

Αγαπητοί μας γονείς και κηδεμόνες

Σας ενημερώνουμε πως ο αγιασμός στο σχολείο μας για την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 14 Σεπτεμβρίου 2020 στις 11.30 το πρωί.

Θα τηρηθούν όλα τα μέτρα ασφαλείας που προβλέπονται από τον νόμο. Ο αγιασμός θα πραγματοποιηθεί στον προαύλιο χώρο του σχολείου και οι μαθητές θα προσελθουν και θα αποχωρήσουν με τους γονείς τους. Το πρόγραμμα του σχολείου αρχίζει κανονικά την Τρίτη 15 Σεπτεμβρίου.