Αρχείο ημέρας 11 Απριλίου, 2019

ΛΗΞΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ “WE GO GREEN/ΜΑΡΟΥΣΙ”

Ενημερώνουμε ότι το πρόγραμμα ανακύκλωσης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών συσκευών “WE GO GREEN/ΜΑΡΟΥΣΙ” ολοκληρώνεται αύριο, Παρασκευή, 12/4/2019, και ο κάδος θα αποσυρθεί. Ευχαριστούμε θερμά τους Γονείς/Κηδεμόνες για τη μεγάλη συμμετοχή και κατά το σχολικό έτος 2018-19.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΛΗΞΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ “WE GO GREEN/ΜΑΡΟΥΣΙ”

Δράση « η τσάντα στο Σχολείο»

Υπενθυμίζουμε ότι το προσεχές Σαββατοκύριακο, 13 & 14 Απριλίου 2019, θα υλοποιηθεί η δράση « η τσάντα στο Σχολείο». Επισημαίνουμε ότι : αν κάποιος Γονέας /Κηδεμόνας δεν επιθυμεί να παραμείνει η τσάντα στο Σχολείο, το δηλώνει και ο/η μαθητής /τρια … Συνέχεια

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Δράση « η τσάντα στο Σχολείο»