Αρχεία ανά ημέρα: Απρίλιος 11, 2019

ΛΗΞΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ «WE GO GREEN/ΜΑΡΟΥΣΙ»

Ενημερώνουμε ότι το πρόγραμμα ανακύκλωσης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών συσκευών «WE GO GREEN/ΜΑΡΟΥΣΙ» ολοκληρώνεται αύριο, Παρασκευή, 12/4/2019, και ο κάδος θα αποσυρθεί. Ευχαριστούμε θερμά τους Γονείς/Κηδεμόνες για τη μεγάλη συμμετοχή και κατά το σχολικό έτος 2018-19.

Δημοσιεύθηκε στη Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΛΗΞΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ «WE GO GREEN/ΜΑΡΟΥΣΙ»

Δράση « η τσάντα στο Σχολείο»

Υπενθυμίζουμε ότι το προσεχές Σαββατοκύριακο, 13 & 14 Απριλίου 2019, θα υλοποιηθεί η δράση « η τσάντα στο Σχολείο». Επισημαίνουμε ότι : αν κάποιος Γονέας /Κηδεμόνας δεν επιθυμεί να παραμείνει η τσάντα στο Σχολείο, το δηλώνει και ο/η μαθητής /τρια … Συνέχεια

Δημοσιεύθηκε στη Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Δράση « η τσάντα στο Σχολείο»