Αρχείο ημέρας 3 Ιουνίου, 2013

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Την Τετάρτη, 5-6-2013, το Σχολείο θα παραμείνει κλειστό λόγω της τακτικής γενικής συνέλευσης των εκπαιδευτικών περιφέρειας Αμαρουσίου, Πεύκης, Κηφισιάς, Ν. Ερυθραίας, Εκάλης και Μελισσίων.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ-ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ “ΠΑΙΔΕΙΑΤΡΟΦΗ”

Πραγματοποιήθηκε σήμερα η συνάντηση ενημέρωσης για το πρόγραμμα “παιδειατροφή”. Στη συνάντηση συμμετείχε και ο Δήμαρχος, κ. Γ. Πατούλης. Παρόντες επίσης ήταν και ο πρόεδρος της ΔΕΠ, Κ.Δ. Καρλαύτης, και ο πρόεδρος της Σχολικής Επιτροπής, κ. Ν. Παπαδάκος. Η κα Τ. … Συνέχεια

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ-ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ “ΠΑΙΔΕΙΑΤΡΟΦΗ”

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ “ΠΑΙΔΕΙΑΤΡΟΦΗ”

Σήμερα, Δευτέρα, 3-6-2013, στις 18:00, στο Σχολείο θα γίνει ενημέρωση των Γονέων και Κηδεμόνων της Α΄και Β΄Τάξης από το Δήμαρχο, κ. Γ. Πατούλη, την υπεύθυνη του προγράμματος , κα Βούλγαρη, και τον εκπρόσωπο του Γεωπονικού Πανεπιστημίου, κο Βασιλόπουλο.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ “ΠΑΙΔΕΙΑΤΡΟΦΗ”