Την Τετάρτη 13 Ιουνίου 2023 γιορτάσαμε το τέλος μιας όμορφης χρονιάς φέρνοντας στο μυαλό μας όσα ζήσαμε, νιώσαμε και όσα με ανυπομονησία μας περιμένουν στο μέλλον! Τραγουδήσαμε, χορέψαμε , παίξαμε και βέβαια απολαύσαμε το καθιερωμένο παγωτό μας, που είχε φροντίσει ο Σύλλογος!
Ευχαριστούμε το Σύλλογό μας για την υποστήριξη και τη συνεργασία όλη τη χρονιά !
Φύσα αεράκι τη βαρκούλα
κι ας είναι τόσο δα μικρούλα
Με όνειρα είναι φορτωμένη
κι άλλο πια δεν περιμένει!
ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!