ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ !!
Την Τετάρτη 13 Ιουνίου 2023 γιορτάσαμε το τέλος μιας όμορφης χρονιάς φέρνοντας στο μυαλό μας όσα ζήσαμε, νιώσαμε και όσα με ανυπομονησία μας περιμένουν στο μέλλον! Τραγουδήσαμε, χορέψαμε , παίξαμε και βέβαια απολαύσαμε το καθιερωμένο παγωτό μας, που είχε φροντίσει ο Σύλλογος!
Ευχαριστούμε το Σύλλογό μας για την υποστήριξη και τη συνεργασία όλη τη χρονιά !
Φύσα αεράκι τη βαρκούλα
κι ας είναι τόσο δα μικρούλα
Με όνειρα είναι φορτωμένη
κι άλλο πια δεν περιμένει!
ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!