Ανακοίνωση για την 25η Μαρτίου

73683 2000 2000 1472x1100 1

1. 1. Την Παρασκευή 22 Μαρτίουοι μαθητές όλων των τάξεων θα έρθουν κανονικά όπως κάθε μέρα στο σχολείο έως τις 08.15. Tα παιδιά της Στ΄ τάξης και των δυο σχολείων έχουν ετοιμάσει μια γιορτή / εκδήλωση για την επέτειο της 25ηςΜαρτίου και θα την παρουσιάσουν στους μαθητές των υπόλοιπων τάξεων του σχολείου. Οι γονείς θα φέρουν τα παιδιά τους στις 08.15 και θα τα παραλάβουν στις 09.45
  • από την κεντρική είσοδο (Α΄, Β΄, Γ΄ τάξεις)
  • από την κάτω είσοδο (Δ΄, Ε΄, Στ΄) .

Εκείνη την ημέρα δε θα λειτουργήσουν ούτε η πρωινή ζώνη ούτε το ολοήμερο.

1. 2Τη Δευτέρα 25ηΜαρτίου, η σημαιοφόρος και οι παραστάτες θα έρθουν στον προαύλιο χώρο του ναού της Αγίας Τριάδος στις 10.15 και με συνοδό τη δασκάλα κ. Κουτσουκανίδου Τίνα θα παραστούν στη δοξολογία.

Οι υπόλοιποι μαθητές της παρέλασης θα έρθουν στο προαύλιο του 1ου Δημοτικού Σχολείου Βύρωνα στις  10.45  και με συνοδούς τις δασκάλες κ. Διολέτη Ηλιάνα και κ. Αλεβίζου Νατάσα θα μεταβούν στον χώρο της παρέλασης.

Από τη Δ/νση του Σχολείου

Τα σχόλια είναι κλειστά.