22 Ιανουαρίου 2017
από 4o&10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
0 σχόλια

Κοπή πίτας από το Σύλλογο Γονέων & Κηδεμόνων

Την Τετάρτη 18 Ιανουαρίου 2017,  ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων μοίρασε βασιλόπιτες στους μαθητές του σχολείου, στο Σύλλογο Διδασκόντων και στο νηπιαγωγείο. Στους τυχερούς που κέρδισαν το φλουρί, δόθηκε ως αναμνηστικό δώρο ένα παιδικό βιβλίο για τους Ολυμπιακούς Αγώνες.

22 Ιανουαρίου 2017
από 4o&10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
0 σχόλια

«Εξειδικευμένη εκπαιδευτική υποστήριξη για την ένταξη μαθητών με αναπηρία ή/και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες» του Άξονα Προτεραιότητας 9 «Προώθηση της Κοινωνικής Ένταξης και Καταπολέμηση της Φτώχειας και Διακρίσεων – Διασφάλιση της Κοινωνικής Συνοχής» του Ε.Π. «Αττική 2014-2020»