ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ

Δ.Δ.Ε- Β΄ ΑΘΗΝΑΣ

ΠΡΟΣ:    κ.κ.  Διευθυντές  ΓΕΛ ….

ΘΕΜΑ: Στοιχεία για την εξέλιξη του μαθήματος «Ερευνητική  Εργασία» της Α΄ Λυκείου

Σχετ.: 20173/ 28-11-2011/ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Π/ΘΜΙΑΣ & Δ/ΘΜΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Κ. Δντά

προκειμένου να ανταποκριθώ στο έγγραφο με Αρ. Πρωτ.: 20173/28-11-2011 της Περιφερειακής  Δ/νσης Αττικής με Θέμα:  «Ενημέρωση για τη διδασκαλία της Ερευνητικής Εργασίας στην Α’ τάξη Γενικού Λυκείου»,  παρακαλώ όπως συμπληρώστε και αποστείλετε  τους  επισυναπτόμενους   πίνακες :  Ο  1ος Πίνακας αναφέρεται στο σχολείο και τα ερευνητικά προγράμματα που εκτελούνται στο πλαίσιο του μαθήματος «Ερευνητικές Εργασίες» σε αυτό.  Θα συμπληρωθεί από το Συντονιστή. Συμπληρώνεται ένας πίνακας ανά σχολείο.

Ο 2ος Πίνακας αφορά κάθε Τμήμα   Ενδιαφέροντος της Α΄ Λυκείου που πραγματοποιεί  Ερευνητική εργασία.  Συμπληρώνεται από τον ή τους εκπαιδευτικούς που έχουν αναλάβει τη διδασκαλία του μαθήματος.

Συμπληρώνεται ένας πίνακας για κάθε Τμήμα Ενδιαφέροντος .

Όλοι οι πίνακες με ευθύνη του συντονιστή του μαθήματος αποστέλλονται με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο  στο   mlagoudakos@yahoo.gr έως την Παρασκευή 9 Δεκεμβρίου 2011.  Μετά την αποστολή με το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο,  οι πίνακες θα εκτυπωθούν, θα υπογραφούν αναλόγως και θα αποσταλούν ταχυδρομικά στο Γραφείο  Σχ. Συμβούλων  (Υπόψη κ. Λαγουδάκου Μιχάλη).

Ο Σχολικός Σύμβουλος Λαγουδάκος Μιχάλης

Μ-Η  Ε.Μ.Π

Ευχαριστώ για την κατανόηση και τη συνεργασία.