Ενημέρωση για τη λειτουργία του σχολείου τους θερινούς μηνες

Το σχολείο θα είναι ανοικτό κάθε Πέμπτη με εξαίρεση την 15η Αυγούστου που  θα ανοίξει ημέρα Παρασκευή λόγω αργίας. Οι εγγραφές των μαθητών-τριών της Α’τάξης θα πραγματοποιούνται κάθε Πέμπτη τους θερινούς μήνες με δυνατότητα εγγραφής και τον Σεπτέμβριο για όσους γονείς και κηδεμόνες δεν μπορούν να προσέλθουν τον Ιούλιο και Αύγουστο.

Θερμά Συγχαρητήρια στον μαθητή Θεόδωρο Καλλινάκη για τη διάκρισή του

Θερμά συγχαρητήρια στον μαθητή μας της Γ’ Τάξης του Γυμνασίου Τυχερού, Καλλινάκη Θεόδωρο του Χρυσοβαλάντη, ο οποίος με την ομάδα του Α.Σ.Α “ΕΒΡΟΣ” Σουφλίου κατέκτησε στην πετοσφαίριση τη 2η Θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κ18, στην Πάτρα. Οι νεαροί αθλητές, με αμέριστο κόπο, επιμονή και πνεύμα ομαδικότητας, κατάφεραν να ξεχωρίσουν ανάμεσα στις καλύτερες ομάδες της χώρας. Η επιτυχία αυτή είναι αποτέλεσμα της σκληρής δουλειάς και του ζήλου που επέδειξαν τόσο οι αθλητές όσο και οι προπονητές τους. Με αφοσίωση στην προπόνηση, αγωνιστικό πνεύμα και συνεργασία, δημιούργησαν μια δυνατή ομάδα που αποτελεί φωτεινό παράδειγμα για όλους.

Ευχόμαστε πάντα επιτυχίες στον μαθητή μας, ο οποίος εκτός από τις αθλητικές του επιδόσεις διακρίνεται τόσο για το ήθος του, όσο και για τις σχολικές του επιδόσεις.

Συγχαρητήρια Θεοδωρή  και πάντα πρωτιές!

viber image 2024 06 26 13 50 50 513viber image 2024 06 26 13 50 49 977

Κατηγορίες: Νέα και Ανακοινώσεις | Γράψτε σχόλιο

Βεβαίωση Συμμετοχής στο Διεθνές Δίκτυο «ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ»

Κατηγορίες: Νέα και Ανακοινώσεις | Γράψτε σχόλιο

Τιμής Ένεκεν της Συμμετοχής “Δημιουργώντας το δικό μας Βιβλικό Πάρκο”

Εγγραφές της Α’ τάξης

Από τις 20/06/2024 έως 28/06/2024 μπορούν να προσέρχονται οι γονείς και κηδεμόνες της Α’τάξης για την εγγραφή των μαθητών στο Γυμνάσιο.

Προσοχή! : Η Υπεύθυνη Δήλωση θα συμπληρωθεί και από τους δύο γονείς – κηδεμόνες.

Διαδικασίες Αναβαθμολόγησης Γραπτών

Κατηγορίες: Νέα και Ανακοινώσεις | Γράψτε σχόλιο

Βεβαίωση Συμμετοχής στο Εθνικό Θεματικό Δίκτυο Αειφόρου Εκπαίδευσης με τίτλο: «Διατροφή Περιβάλλον και Υγεία»

Αξιολόγηση Σχολικής Μονάδας 2023-2024