Υπεύθυνη Δήλωση για διαδρομή στο φαράγγι της Αγάλης- ΚΕΠΕΑ ΔΙΡΦΎΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΊΩΝ.doc

Υπεύθυνη Δήλωση για διαδρομή στο φαράγγι της Αγάλης- ΚΕΠΕΑ ΔΙΡΦΎΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΊΩΝ.pdf

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Υ.Δ. για διαδρομή στο φαράγγι της Αγάλης με το ΚΕΠΕΑ Διρφύων Μεσσαπίων (Β Γυμνασίου)

Υ.Δ. για Αθλητικές Δράσεις στο Adventure Park (Α Γυμνασίου)

Υπεύθυνη Δήλωση για αθλητικές δράσεις στο Adventure Park.doc

Υπεύθυνη Δήλωση για αθλητικές δράσεις στο Adventure Park.pdf

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Υ.Δ. για Αθλητικές Δράσεις στο Adventure Park (Α Γυμνασίου)

Υ.Δ. για Περιπατητική Διαδρομή στη Δίρφυ (Γ Γυμνασίου & Λύκειο)

Υπεύθυνη Δήλωση για περιπατητική διαδρομή στη Δίρφυ.doc

Υπεύθυνη Δήλωση για περιπατητική διαδρομή στη Δίρφυ.pdf

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Υ.Δ. για Περιπατητική Διαδρομή στη Δίρφυ (Γ Γυμνασίου & Λύκειο)

Αποτελέσματα Κατατακτηρίων εξετάσεων Σεπτ. 2024

Συγχαρητήρια στους μαθητές που έδωσαν κατατακτήριες εξετάσεις την περίοδο του Σεπτεμβρίου 2024. Τους καλωσορίζουμε στο Μουσικό Σχολείο μας και τους ευχόμαστε καλή πρόοδο και πολύ δημιουργικότητα!!!!

ΤΕΛΙΚΟ ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αποτελέσματα Κατατακτηρίων εξετάσεων Σεπτ. 2024

Πρόγραμμα για κατατακτήριες εξετάσεις Σεπτ. 2024

πρόγραμμα_κατατακτήριες 2024

Κατηγορίες: Aνακοινώσεις, Κατατακτήριες Εξετάσεις | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πρόγραμμα για κατατακτήριες εξετάσεις Σεπτ. 2024

Κατατακτήριες εξετάσεις 25 Σεπτεμβρίου 2024

Αιτήσεις μέχρι 24-9-2024 στη 1 μ.μ.

Ώρα εξέτασης 9 π.μ. στο Μουσικό Σχολείο Χαλκίδας 25 Σεπτεμβρίου 2024

Λήψη αρχείου

Κατηγορίες: Aνακοινώσεις, Κατατακτήριες Εξετάσεις | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Κατατακτήριες εξετάσεις 25 Σεπτεμβρίου 2024

Ψηφιακό Φροντιστήριο- Έναρξη μαθημάτων

Σας γνωστοποιούμε ότι το ψηφιακό φροντιστήριο ξεκινά από τις 17-9-2024 και είναι διαθέσιμο σε όλους τους μαθητές της Γ Λυκείου.

Επισυνάπτονται και τα σχετικά επιβοηθητικά έγγραφα.

Επιστολή_Μαθ_Ψηφ Φροντ_Ν

Οδηγιες_Χρησης_Live_Streaming_v

Κατηγορίες: Aνακοινώσεις | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ψηφιακό Φροντιστήριο- Έναρξη μαθημάτων

Καλή Σχολική Χρονιά!!!!

Ευχόμαστε στους μαθητές μας Καλή σχολική χρονιά!!!!

Την Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου στις 9 π.μ. θα γίνει ο Αγιασμός και στη συνέχεια οι μαθητές θα πάρουν βιβλία.

Κατηγορίες: Aνακοινώσεις | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Καλή Σχολική Χρονιά!!!!

Θερμά συγχαρητήρια στους μαθητές της Γ Λυκείου της σχ. χρονιάς 2023-24 που έδωσαν πανελλήνιες εξετάσεις και κατάφεραν να υλοποιήσουν με απόλυτη επιτυχία τους στόχους τους!!! Τους ευχόμαστε από καρδιάς καλή σταδιοδρομία και κάθε καλό στο δρόμο τους!!!

Λήψη αρχείου

Κατηγορίες: Aνακοινώσεις, Πανελλαδικές Εξετάσεις | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Συγχαρητήρια σε όλους τους αποφοίτους μας για την επιτυχία τους στις Πανελλήνιες εξετάσεις 2024!!!

Αυτοαξιολόγηση Σχολικής Μονάδας 2023-24- Σύνοψη

Λήψη αρχείου

Κατηγορίες: Aνακοινώσεις, Αξιολόγηση Σχολικής Μονάδας | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αυτοαξιολόγηση Σχολικής Μονάδας 2023-24- Σύνοψη