Σεπ 30 2014

Το ΠΥΣΠΕ στη με αρ. 43/30-9-2014 Πράξη του συνεδρίασε για τα παρακάτω θέματα:

1ο θέμα: “Προσωρινές τοποθετήσεις- Τροποποίηση τοποθετήσεων εκπαιδευτικών εντός ΠΥΣΠΕ”

2ο θέμα: “Τοποθετήσεις αναπληρωτών εκπαιδευτικών (Δασκάλων& Νηπιαγωγών)”

3ο θέμα: “Τοποθετήσεις εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης”

4ο θέμα: “Διάθεση εκπαιδευτικού από την Α/θμια στη Β/θμια Εκπαίδευση Εύβοιας για συμπλήρωση ωραρίου”

Πράξη 43/ 30-9-2014

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αποσπάσεις- Τοποθετήσεις αναπληρωτών εκπαιδευτικών (Δασκάλων & Νηπιαγωγών) Γ’ Φάση

Σεπ 23 2014

Το ΠΥΣΠΕ Εύβοιας συνεδρίασε στη με αρ. 41/23-9-2014 Πράξη του για τα παρακάτω θέματα:

1ο θέμα: “Εξέταση Ένστασης”

2ο θέμα: “Τοποθετήσεις αναπληρωτών εκπαιδευτικών (Δασκάλων& Νηπιαγωγών)”

3ο θέμα: “Τοποθετήσεις αναπληρωτών εκπαιδευτικών ΕΣΠΑ για Ολοήμερα (Δασκάλων& Νηπιαγωγών)”

4ο θέμα: ” Έγκριση μειωμένου ωραρίου εκπαιδευτικού”

5ο θέμα: “Διάθεση εκπαιδευτικού για συμπλήρωση υποχρεωτικού διδακτικού ωραρίου”

Απόσπασμα Πράξης 41/23-9-2014

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Τοποθετήσεις Αναπληρωτών Εκπαιδευτικών (Δασκάλων& Νηπιαγωγών) Τακτικού και ΕΣΠΑ για Ολοήμερα)

Σεπ 22 2014

Το ΠΥΣΠΕ Εύβοιας στη με αρ. 40/22-09-2014 Πράξη του συνεδρίασε για τα παρακάτω θέματα:

1ο θέμα: “Αποσπάσεις εκπαιδευτικών εντός ΠΥΣΠΕ”

2ο θέμα: “Τοποθετήσεις αναπληρωτών εκπαιδευτικών ειδικοτήτων (Πληροφορικής)”

Πράξη 40/22-09-2014

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αποσπάσεις Εκπαιδευτικών Εντός ΠΥΣΠΕ- Τοποθετήσεις Αναπληρωτών Εκπαιδευτικών Πληροφορικής

Σεπ 19 2014

Το ΠΥΣΠΕ Εύβοιας στη με αρ. 39/19-09-2014 Πράξη του συνεδρίασε για τα παρακάτω θέματα:

1ο θέμα: “Τοποθετήσεις αναπληρωτών εκπαιδευτικών ειδικής αγωγής (Νηπιαγωγών)”

2ο θέμα: “Τοποθετήσεις αναπληρωτών εκπαιδευτικών ειδικοτήτων (Αγγλικής Γλώσσας, Καλλιτεχνικών, Φυσικής Αγωγής, Μουσικής, Θεατρικών Σπουδών και Δραματικής Τέχνης)”

3ο θέμα: “Αναγνώριση Προϋπηρεσίας”

Απόσπασμα Πράξης 39/19-09-2014

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Τοποθετήσεις Αναπληρωτών Εκπαιδευτικών- Νηπιαγωγών Ειδικής Αγωγής & Ειδικοτήτων ΕΣΠΑ για ΕΑΕΠ

Σεπ 12 2014

Τοποθετήσεις Αναπληρωτών Εκπαιδευτικών Ειδικής Αγωγής ΣΜΕΑ Δασκάλων- ΠΕ71

Το ΠΥΣΠΕ Εύβοιας στη με αρ. 38/12-09-2014 Πράξη τοποθέτησε τους αναπληρωτές εκπαιδευτικούς ειδικής αγωγής ΣΜΕΑ Δασκάλων, οι οποίοι διορίστηκαν σύμφωνα με την αρ. πρωτ.14443/Δ1/11-09-2014 Απόφαση του Υπουργείου Παιδείας (ΑΔΑ: 6ΖΣΔ9-ΕΥΦ).

Τοποθετήσεις Αναπληρωτών Εκπαιδευτικών Ειδικής Αγωγής

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Τοποθετήσεις Αναπληρωτών Εκπαιδευτικών Ειδικής Αγωγής ΣΜΕΑ Δασκάλων- ΠΕ71

Σεπ 10 2014

Πράξη 36 / Συνεδρίαση ΠΥΣΠΕ

Το ΠΥΣΠΕ Εύβοιας στη με αρ. 36 / 10-09- 2014 συνεδρίασε για τα παρακάτω θέματα:

1ο θέμα: Κρίση και Προσωρινή Τοποθέτηση λειτουργικά υπεράριθμου εκπαιδευτικού κλάδου ΠΕ 70- Δασκάλων

2ο θέμα: Αποσπάσεις Εκπαιδευτικών εντός Π.Υ.Σ.Π.Ε

3ο θέμα: Διάθεση Εκπαιδευτικών από την Α/θμια στη Β/θμια Εκπ/ση Εύβοιας για συμπλήρωση ωραρίου

4ο θέμα: Τοποθετήσεις εκπαιδευτικών μετά από Διάθεση από τη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση

5ο θέμα:  Τοποθετήσεις αναπληρωτών εκπαιδευτικών (Δασκάλων& Νηπιαγωγών)

Απόσπασμα Πράξης 36 / 10-9-2014

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πράξη 36 / Συνεδρίαση ΠΥΣΠΕ

Σεπ 05 2014

Αποσπάσεις- Προσωρινές Τοποθετήσεις Εκπαιδευτικών εντός ΠΥΣΠΕ

Το ΠΥΣΠΕ Εύβοιας στη με αρ. 35/05-09-2014 συνεδρίασε για τα παρακάτω θέματα:

1ο θέμα: Τοποθέτηση Διευθυντών από τον Αξιολογικό Πίνακα

2ο θέμα: Αποσπάσεις- Προσωρινές τοποθετήσεις εκπαιδευτικών εντός ΠΥΣΠΕ

Απόσπασμα Πράξης 35/05-09-2014

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αποσπάσεις- Προσωρινές Τοποθετήσεις Εκπαιδευτικών εντός ΠΥΣΠΕ

Σεπ 04 2014

Το ΠΥΣΠΕ Εύβοιας στη με αρ. 34/04-09-2014 Πράξη του συνεδρίασε για τα παρακάτω θέματα:

1ο θέμα: Κρίση λειτουργικά υπεράριθμων εκπαιδευτικών- Δασκάλων

2ο θέμα: Προσωρινές τοποθετήσεις εκπαιδευτικών- Δασκάλων λόγω λειτουργικής υπεραριθμίας

3ο θέμα: Προσωρινές τοποθετήσεις εκπαιδευτικών Νηπιαγωγών και Φυσικής Αγωγής

Όσοι εκπαιδευτικοί κρίθηκαν υπεράριθμοι χωρίς δήλωσή τους διατηρούν το δικαίωμα της αίτησης απόσπασης εντός ΠΥΣΠΕ. Εάν επιθυμούν, έχουν δικαίωμα υποβολής αίτησης απόσπασης μετά από υπεραριθμία μέχρι την Παρασκευή 05-09-2014 (ώρα 12:00). Επισημαίνεται ότι σε περίπτωση αιτήματος απόσπασης σε άλλη σχολική μονάδα, δε θα έχει υπηρετηθεί η οργανική θέση.

Πράξη 34/04-09-2014

Αίτηση Απόσπασης μετά από Υπεραριθμία

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Κρίση και Τοποθέτηση Λειτουργικά Υπεράριθμων Δασκάλων& Προσωρινές Τοποθετήσεις Νηπιαγωγών και Φυσικής Αγωγής

Σεπ 03 2014

Το ΠΥΣΠΕ Εύβοιας στη με αρ. 33/03-09-2014 Πράξη του συνεδρίασε για τα παρακάτω θέματα:

1ο θέμα: Προσωρινές τοποθετήσεις εκπαιδευτικών Εικαστικών, Πληροφορικής και Φυσικής Αγωγής

2ο θέμα: Χορήγηση άδειας άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή

Προσωρινές Τοποθετήσεις Εικαστικών, Πληροφορικής και Φυσικής Αγωγής

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Προσωρινές Τοποθετήσεις εκπαιδευτικών Εικαστικών, Πληροφορικής και Φυσικής Αγωγής

Σεπ 03 2014

Λειτουργικές υπεραριθμίες Σχολικών Μονάδων- Ανακοινοποίηση στο ορθό

Το ΠΥΣΠΕ Εύβοιας ανακοινοποιεί στο ορθό τις λειτουργικές υπεραριθμίες σχολικών μονάδων και τα λειτουργικά κενά. Η προθεσμία τροποποιητικής ή νέας δήλωσης υπενθυμίζεται ότι είναι μέχρι την Πέμπτη 04-09-2014 και ώρα 12:00.

Λειτουργικές Υπεραριθμίες Σχ. Μονάδων- Ανακοινοποίηση

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Λειτουργικές υπεραριθμίες Σχολικών Μονάδων- Ανακοινοποίηση στο ορθό

Επόμενα »