Στον χώρο του σχολείου μας, στο προαύλιο τηρώντας όλα τα απαραίτητα μέτρα ασφαλείας κατά του COVID-19 είχαμε την ευκαιρία να πραγματοποιήσουμε την χριστουγεννιάτικη εκδήλωσή μας. Οι μαθητές απήγγειλαν ποιήματα και τραγούδησαν με την ψυχή τους υπό την καθοδήγηση του μουσικού του Δήμου Καλυμνίων, κ. Παντελή Χριστοδούλου που τους συνόδευσε παίζοντας πιάνο. Στη συνέχεια, ο Σύλλογος Διδασκόντων μοίρασε δωράκια σε όλα τα παιδιά και ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων διοργάνωσε Bazaar με χριστουγεννιάτικα στολίδια! Ήταν μια υπέροχη, γιορτινή μέρα!
![IMG 3082](https://blogs.sch.gr/dimargou/files/2022/01/IMG_3082-300x167.jpg?x57529)