Άσκηση σεισμού

Διαφάνεια1 2
Την Πέμπτη 15 Φεβρουαρίου πραγματοποιήθηκε η 2η προγραμματισμένη άσκηση σεισμού στο Νηπιαγωγείο μας. Η απόκτηση γνώσεων για την σωστή αντιμετώπιση πρέπει να ξεκινά από τα πρώτα σχολικά χρόνια.

Την Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου και ώρα 6:00 το απόγευμα σας περιμένουμε στο Νηπιαγωγείο μας, με πολλές εκπλήξεις!!!

Άσκηση σεισμού

Διαφάνεια1 2
Την Τετάρτη 18 Οκτωβρίου πραγματοποιήθηκε άσκηση σεισμού στο Νηπιαγωγείο μας. Καθώς, η χώρα μας βρίσκεται σε συνεχή σεισμική δραστηριότητα ,η απόκτηση γνώσεων για την σωστή αντιμετώπιση πρέπει να ξεκινά από τα πρώτα σχολικά χρόνια.

Αγαπητοί γονείς,

σας ενημερώνουμε πως ο αγιασμός για την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς θα γίνει την Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου και ώρα 9:30 π.μ. στο προαύλιο του νηπιαγωγείου στην Σολωμού 9 .

Τα νήπια θα συνοδεύουν οι γονείς και κηδεμόνες.

Μετά τον αγιασμό, θα γίνει ενημέρωση από τις νηπιαγωγούςimages.

Καλή σχολική χρονιά!!!