ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΡΩΤΩΝ ΒΟΗΘΕΙΩΝ – ΠΡΟΛΗΨΗΣ ΑΤΥΧΗΜΑΤΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΡΙΑ ΠΡΩΤΩΝ ΒΟΗΘΕΙΩΝ ΕΙΡΗΝΗ ΝΙΚΑΚΗ

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία η ενημερωτική συνάντηση που αφορούσε σε θέματα Πρώτων P4020060Βοηθειών και Πρόληψης Ατυχημάτων από την εκπαιδεύτρια Πρώτων Βοηθειών κα Ειρήνη Νικάκη.

Μια ολοκληρωμένη, αναλυτική, άρτια δομημένη παρουσίαση, από μια ευχάριστη και επικοινωνιακή προσωπικότητα!

Ευχαριστούμε την υπεύθυνη της ενημέρωσης καθώς και τους συναδέλφους και γονείς των νηπιαγωγείων : 1ο και 3ο Ν. Μάκρης, ΑP4020061νατολής και Αγ. Μαρίνας, που μας στήριξαν με τη συμμετοχή τους, καθώς επίσης και τους γονείς του νηπιαγωγείου μας.P4020064

Κατηγορίες: Εικόνες, Θεματικές Προσεγγίσεις. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.