Μάι 202117

Σας παρακαλώ πολύ, στη σχολική κάρτα, που μου δείχνουν τα παιδιά κάθε Δευτέρα, στο πάνω μέρος (όπου έχετε χώρο) να γράφετε τον κωδικό του εγγράφου. Ποιος είναι ο κωδικός του εγγράφου; Είναι ένα νούμερο που βγαίνει στην πλατφόρμα self-testing.gov.gr. όταν αποθηκεύετε το αποτέλεσμα του self test. Επίσης, κάθε Δευτέρα που θα ελέγχω τις σχολικές κάρτες, θα γράφω πάνω τους ότι ελέγχθηκαν και πότε έγινε ο έλεγχος για να αποφευχθούν παρεξηγήσεις και λάθη.

από κάτω από: Ανακοινώσεις| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Διευκρίνιση για τη σχολική κάρτα (αφορά τους μαθητές που δεν την εκτυπώνουν αλλά συμπληρώνουν χειρόγραφα το έντυπο)