Τι βιβλία, τετράδια και φωτοτυπίες να έχετε μαζί σας την Παρασκευή 14/5/2021

Μάι 202113

/+Γλώσσα

Να έχετε μαζί σας το χοντρό βιβλίο της Γλώσσας, το Ανθολόγιο και το τετράδιο Αντιγραφής.

Όσοι έχετε ασκήσεις να διορθώσω στο χοντρό βιβλίο β’ τεύχος να μου το φέρετε αύριο για να το διορθώσω.

Να φέρετε μαζί σας τη φωτοτυπία που έχετε για το σπίτι και το χοντρό βιβλίο.

Μελέτη

Να φέρετε το χοντρό και το λεπτό βιβλίο.

Με μεγάλη μου λύπη, απογοήτευση αλλά και εκνευρισμό διαπίστωσα ότι πάρα πολλοί μαθητές δεν έχουν γράψει τις περισσότερες ή και καμία από τις ασκήσεις που έβαζα στα βιβλία όλο αυτόν τον καιρό που κάναμε μάθημα μέσω webex. Όσοι ενδιαφέρεστε να δείτε εάν τα παιδιά σας είναι συνεπή κι, αν όχι, ποιες ασκήσεις δεν έχουν λυθεί, μπορείτε να δείτε σε ποιες ασκήσεις όλων των βιβλίων έχω βάλει ερωτηματικό ή έχω τσακίσει τη σελίδα. Η κατάσταση είναι απαράδεκτη και προσβλητική απέναντι στην προσπάθεια που καταβάλω όλους αυτούς τους μήνες.

από κάτω από: Ανακοινώσεις| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Τι βιβλία, τετράδια και φωτοτυπίες να έχετε μαζί σας την Παρασκευή 14/5/2021