Για όσους δε θα παρακολουθήσουν το μάθημα της Τετάρτης 23/12/2020

Δεκ 202023

Την Τετάρτη 23/12/2020, αρχικά θα παρακολουθήσουμε τη χριστουγεννιάτικη εκδήλωση του Μουσικού Σχολείου Λαμίας και, στη συνέχεια, θα επισκεφτούμε την ψηφιακή τάξη του εκπαιδευτικού Γρηγόρη Ζερβού και των μαθητών του. Αφού διαβάσουμε τις πληροφορίες που έχουν καταγράψει για τα χριστουγεννιάτικα έθιμα του τόπου μας κι όχι μόνο, θα συζητήσουμε για τις εμπειρίες μας και τις γνώσεις μας γύρω από τις χριστουγεννιάτικες συνήθειες των ανθρώπων.

Η ψηφιακή τάξη που θα επισκεφτούμε βρίσκεται εδώ:

από κάτω από: Ανακοινώσεις, Σχολικές γιορτές σχ. έτος 2020-21| με ετικέτα  |  | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Για όσους δε θα παρακολουθήσουν το μάθημα της Τετάρτης 23/12/2020