Σύνδεσμος ψηφιακής αίθουσας στη Webex

Νοέ 20209

Σε περίπτωση που το σχολείο κλείσει και αναγκαστούμε να κάνουμε μάθημα στη Webex (σύγχρονη διδασκαλία), θα πρέπει να πατήσετε στον σύνδεσμο της ψηφιακής αίθουσας που δημιούργησα στη Webex, τον οποίο θα βρείτε εάν μπείτε και κάνετε εγγραφή στα μαθήματά μου στην eclass. Τον έχω αναρτήσει στις Ανακοινώσεις στην eclass. Δεν μπορώ να τον αναρτήσω στο ιστολόγιο, γιατί το ιστολόγιο είναι δημόσιο και απαγορεύεται να εκθέσω στοιχεία μαθητών. Εάν χρειαστεί να ξεκινήσουμε μάθημα μέσω της Webex, θα σας στείλω σε email οδηγίες κι έναν κωδικό. Δε χρειάζεται να σας στείλω κάτι από τώρα. Επειδή δεν είμαι σίγουρη ποιο είναι το email ορισμένων γονέων, θα στείλω μόνο σε αυτούς τις επόμενες ημέρες ένα mail στο οποίο θα ζητάω να μου επιβεβαιώσουν το email τους.

από κάτω από: Ανακοινώσεις| με ετικέτα  |  | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Σύνδεσμος ψηφιακής αίθουσας στη Webex