Αρχεία για 6 Μαρτίου, 2024

ΣΧΟΛΙΚΟΣ ΕΚΦΟΒΙΣΜΟΣ!

Μαρ 20246

Με μεγάλη χαρά και ενθουσιασμό συμμετείχαν οι μαθητές του νηπιαγωγείου Χαβαρίου στην όμορφη δράση κατά του σχολικού εκφοβισμού!! Ευχαριστούμε το Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων για την πανελλήνια δράση του Δ.Σ.Σ.Δ. “Σπάμε την σιωπή , ενώνουμε τις φωνές ενάντια στη βία” Υπό την Αιγίδα του Υπουργείου Παιδείας θρησκευμάτων και Αθλητισμού.

από κάτω από: δράσεις, παγκόσμιες ημέρες | με ετικέτα , ,  |  Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΣΧΟΛΙΚΟΣ ΕΚΦΟΒΙΣΜΟΣ!

Επίσκεψη οδοντίατρου!

Μαρ 20246

Στα πλαίσια του προγράμματος της Ν.Μ.Αμαλιάδας για την ευαισθητοποίηση και ενημέρωση των παιδιών για τη στοματική τους υγιεινή , μας επισκέφθηκε σήμερα ο οδοντίατρος κος Σδούγας. Το υλικό που προβλήθηκε στα παιδιά ήταν κατάλληλο για την ηλικία τους και τα παιδιά κατάλαβαν πως όλοι μπορούμε να έχουμε ένα όμορφο χαμόγελο!

από κάτω από: δράσεις | με ετικέτα ,  |  Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Επίσκεψη οδοντίατρου!