Κωνσταντίνα Κολλιοπούλου

Εκπαιδευτικός ΠΕ70

Αρχεία για 24 Μαΐου 2013

Υλικό από την Εκδήλωση – Συζήτηση με θέμα: «Προβλήματα συμπεριφοράς των μαθητών & ενδοσχολική βία» – 9ο Δ. Σ. Αλίμου (24 Μαΐου 2013)

Συγγραφέας: Σχολική Σύμβουλος 43ης Περιφέρειας Δημοτικής Εκπ/σης Αττικής στις 24 Μαΐου 2013

Κατηγορία Δράσεις Σχολικής Συμβούλου, Εκδηλώσεις - Συζητήσεις, Επικαιρότητα | Δε βρέθηκαν σχόλια »

Επιμορφωτική Ημερίδα με θέμα: «Σύγχρονες διδακτικές προσεγγίσεις στα Μαθηματικά» στη Σχολή Ξενόπουλου (25 Μαΐου 2013)

Πρόσκληση

Κατηγορία Επικαιρότητα | Δε βρέθηκαν σχόλια »

Εκδήλωση – Παρουσίαση με θέμα: «Το Εκπαιδευτικό Σύστημα της Αυστραλίας- Γνωριμία και Προκλήσεις Συγκρίσεις με την Ελλάδα» από το Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Αγίου Δημητρίου (29 Μαΐου 2013)

Πρόσκληση

Κατηγορία Επικαιρότητα | Δε βρέθηκαν σχόλια »