Κωνσταντίνα Κολλιοπούλου

Εκπαιδευτικός ΠΕ70

Αρχεία για 18 Μαΐου 2013

Πρόσκληση σε Εκδήλωση – Συζήτηση με θέμα: "Προβλήματα συμπεριφοράς των μαθητών & ενδοσχολική βία" – 9ο Δ. Σ. Αλίμου (24 Μαΐου 2013)

Συγγραφέας: Σχολική Σύμβουλος 43ης Περιφέρειας Δημοτικής Εκπ/σης Αττικής στις 18 Μαΐου 2013

Κατηγορία Δράσεις Δημοτικών Σχολείων, Δράσεις Σχολικής Συμβούλου, Εκδηλώσεις - Συζητήσεις, Επικαιρότητα | Δε βρέθηκαν σχόλια »

Πρόσκληση σε Εκδήλωση – Συζήτηση με θέμα: «Προβλήματα συμπεριφοράς των μαθητών & ενδοσχολική βία» – 9ο Δ. Σ. Αλίμου (24 Μαΐου 2013)

Υλικό Επιμορφωτικής Ημερίδας – 16/5/2013

Εισήγηση κ. Π. Τάταρη : 11άρια Ποιήματα Εισήγηση κ. Γ. Γιαννοπούλου: ΕΛΛΗΝΙΚΑ Δ΄Ε΄Στ΄τάξεις «Προτάσεις  διδασκαλίας γραπτής έκφρασης’ Φωτογραφικό Υλικό

Κατηγορία Δράσεις Σχολικής Συμβούλου, Επικαιρότητα, Ημερίδες | Δε βρέθηκαν σχόλια »