Η Άνοιξη στο Νηπιαγωγείο
Ολοκληρώθηκε η θεματική ενότητα που σχετίζεται με την άνοιξη. Πραγματοποιήθηκαν δραστηριότητες οι οποίες σχετίζονται με τη συγκεκριμένη θεματική ενότητα. Μερικές από αυτές τις δραστηριότητες είναι οι παρακάτω:
Ολοκληρώθηκε η θεματική ενότητα που σχετίζεται με την άνοιξη. Πραγματοποιήθηκαν δραστηριότητες οι οποίες σχετίζονται με τη συγκεκριμένη θεματική ενότητα. Μερικές από αυτές τις δραστηριότητες είναι οι παρακάτω:
Το Νηπιαγωγείο Νεοχωρίου Αρκαδίας υλοποίησε το πρόγραμμα “Αστέρι της Ευχής”. Αφού ολοκληρώθηκε η διαδικασία που προβλέπεται από το πρόγραμμα το Νηπιαγωγείο Νεοχωρίου έλαβε και το ανάλογο πιστοποιητικό συμμετοχής.