Καλώς ορίσατε στο ιστολόγιό μας….

Στο ιστολόγιό μας, μπορείτε να βρείτε δραστηριότητες σχετικές με τα θέματα που διαπραγματευόμαστε κατά την διάρκεια της σχολικής χρονιάς.

Επίσης παραθέτουμε έργα των παιδιών, εργασίες τους, σχετικά video και εικόνες

Ελπίζουμε και ευχόμαστε να ενθουσιαστείτε κι εσείς, όπως ενθουσιάζονται τα παιδιά μας και εμείς, κάθε φορά που πραγματοποιούμε κάποια

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΔΕΞΙΟΤΗΤΩΝ

Καλημέρα  και καλή εβδομάδα σε όλους και όλες!

Το άρθρο μας αυτό είναι αφιερωμένο στην πρώτη θεματική των Εργαστηρίων Δεξιοτήτων, που υλοποιήθηκε το δίμηνο Οκτώβριος – Νοέμβριος, εντάσσεται στην θεματική: “Φροντίζω το Περιβάλλον” στην υποθεματική:”Κλιματική αλλαγή – Φυσικές καταστροφές – Πολιτική προστασία” και έχει τίτλο:  «Αν δεν φροντίσω την γη, θα θυμώσει πολύ».

Το πρόγραμμα

ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ 2023-2024

Καλημέρα σε όλους και όλες!

Ήρθε η ώρα να σας κοινοποιήσουμε τον εσωτερικό κανονισμό του Νηπιαγωγείου μας, βάση του οποίου ελπίζουμε , η λειτουργεία του Νηπιαγωγείου να είναι εύρυθμη και ουσιαστική.

Για να τον διαβάσετε πατήστε πάνω στον παρακάτω σύνδεσμο:

ΕΣΩΤΕΡΙΟΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ:  ΑΙΓΙΝΙΟΥ 1ο (S) (1)

ΕΓΓΡΑΦΕΣ 2023 – 2024

.jpg

Αγαπητοί γονείς

με χαρά σας ενημερώνουμε ότι από 1-3-2023 ξεκινάν οι εγγραφές των μαθητών για την σχολική χρονιά 2023-2024.

Καταλυτική ημερομηνία λήξης των εγγραφών είναι η  20-3-2023