Select a text on the page and get translation from Google Translate!

Google Translate Client

WELCOME

ΑΣ ΣΥΣΤΗΘΟΥΜΕ!

ΕΡΩΤΗΜ Δ ΤΑΞΗ

ΕΡΩΤΗΜ ΣΤ ΤΑΞΗ

Γεια σας.Λέγομαι Νίκος Παπαδόπουλος και είμαι από το Δοξάτο Δράμας.Εργάζομαι από το 2003 σε δημόσια σχολεία.Από το 2003-2006 δούλεψα ως ωρομίσθιος σε δημοτικά σχολεία του νομού Δράμας. Το 2006 διορίστηκα μέσω του γραπτού διαγωνισμού του ΑΣΕΠ στο Γυμνάσιο Μυκόνου.Το νησί αυτό είναι μεγάλο σχολείο από κάθε άποψη.Κυκλοφορούν άτομα με διαφορετικές νοοτροπίες, κουλτούρες,, τρόπους ζωής.Έμεινα εκεί 5 σχολικά έτη.Από το 2011 παίρνω αποσπάσεις, όχι με μεγάλη ευκολία, κάθε έτος σε άλλο σχολείο ώστε να εμπλουτίζω το άλμπουμ φωτογραφιών μου.
   Η σχέση με τον υπολογιστή είναι σχέση μίσους και πάθους. Αρνιόμουν τον υπολογιστή διότι ακόμα και σήμερα τον θεωρώ αναγκαίο κακό.Το καλοκαίρι του 2012 έδωσα με επιτυχία εξετάσεις για το Πιστοποιητικό ΤΠΕ Α΄Επιπέδου.

Τον Μάη του 2013 δημιούργησα αυτό το blog. Ήταν μία νέα πρόκληση για μένα!Το πρώτο υλικό δημοσιεύτηκε τον Ιούνη.Όταν όμως έκλεισαν τα σχολεία για τις καλοκαιρινές διακοπές έπεσα με τα μούτρα για να ολοκληρώσω όλες τις ιδέες που είχα στο μυαλό μου.Σκοπός μου είναι να χρησιμοποιηθεί ως εκπαιδευτικό εργαλείο εντός κι εκτός της σχολικής αίθουσας από εμένα ή από όποιον συνάδελφο το επιθυμεί.

Τέλος, επειδή οι καιροί είναι χαλεποί λόγω του τέρατος της οικονομικής κρίσης θέλω να σας αφιερώσω το παρακάτω τραγούδι, το οποίο είναι και το αγαπημένο της συμφοιτήτριας-φίλης-συναδέλφου Στεφανίας που τόσο ωραία το τραγουδά!

ΠΕΦΤΕΙ ΒΡΟΧΗ  ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑ Ο,ΤΙ ΜΑΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ Ή ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ!

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/nikmyk/2013/07/19/welcome/