1ο Χριστουγεννιάτικο Παζάρι ΓΕΛ Βελβεντού 2018

Χριστουγεννιάτικο Παζάρι.

Το διήμερο 13 και 14 Δεκεμβρίου οργανώσαμε Παζάρι χριστουγεννιάτικων/γιορταστικών αντικειμένων  στο χώρο του σχολείου μας. Τα αντικείμενα ετοιμάσαμε με τα παιδιά της Α΄ Λυκείου, με τις μητέρες των παιδιών,  με τις συναδέλφισσες και τους συναδέλφους.

Τα έσοδα από το παζάρι τετρακόσια δέκα ευρώ (410,00€) θα διαθέσουμε για την αγορά χρήσιμου εξοπλισμού για το σχολείο (ενός βιντεο-προβολέα για το εργαστήριο πληροφορικής).

Ευχαριστούμε:

Όλους που στήριξαν το παζάρι μας με την αγορά γιορταστικών αντικειμένων.

Τις μητέρες για την κατασκευή γιορταστικών αντικειμένων: Σοφία Ασμή – Ζέρβα, Μαρία  Αφούρα – Κουκάλη, Ιωάννα Γεωργανάκη – Μύρου,  Άννα Γκαρίτσα – Τζήκα, Αντωνία Καίσαρη – Γκουλιώτη, Γεωργία Καραβαγγέλα – Τσιτσιώκα, Στέλλα Καραχαρίση – Κάντζιου, Έλσα Νύφογλου – Ζίγκου,  Λένα Μαρκάλα – Τέτου, Λεμονιά Σεραφείμ.

Τις συναδέλφισσες, Βαϊτσα Βλάχου και Στέλλα Τσιακμάκη, για την κατασκευή διακοσμητικών αντικειμένων.

Το Σύλλογο γονέων και κηδεμόνων για την υποστήριξη.

Τον Πρόεδρο του Συλλόγου γονέων & κηδεμόνων Νίκο Βλάχο για τη φωτογράφιση του γιορταστικού παζαριού μας.

Και του χρόνου με υγεία.

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ