Συγχαρητήρια στους επιτυχόντες και στις επιτυχούσες των Πανελληνίων Εξετάσεων 2024

Graduation 002

Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος των Καθηγητών του σχολείου μας εκφράζουμε τα Θερμά μας συγχαρητήρια στους επιτυχόντες και τις επιτυχούσες των φετινών Πανελληνίων Εξετάσεων.

Όπως και τις προηγούμενες χρονιές, έτσι και φέτος οι μαθητές και οι μαθήτριες του σχολείου μας κατάφεραν να εισαχθούν σε πολύ απαιτητικές σχολές όπως είναι η Ιατρική Αθηνών, οι σχολές του Πολυτεχνείου, οι Στρατιωτικές σχολές και όλες οι σχολές που τα παιδιά κατάφεραν να περάσουν.

Η προσπάθεια και οι κόποι μιας πολύ δύσκολης χρονιάς ανταμείφθηκαν με την επιτυχία τους. Ευχόμαστε καλή σταδιοδρομία και πάντα επιτυχίες στους καινούριους δρόμους που θα βαδίσουν από εδώ και πέρα.

Η σκέψη μας είναι πάντοτε και στα παιδιά που δεν κατάφεραν να εισαχθούν σε κάποια από τις σχολές. Μπροστά τους η ζωή θα φέρει νέες προκλήσεις που θα πρέπει να αντιμετωπίσουν. Ποτέ η εξέλιξη κάποιου ανθρώπου δεν κρίνεται από τέσσερα διαγωνίσματα.

Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος Καθηγητών.