Ενδοσχολική Επιμόρφωση με το Ε.Ε.Π.Ε.Κ.

Σε συνδιοργάνωση με την Επιστημονική Ένωση για την Προώθηση της Εκπαιδευτικής Καινοτομίας(ΕΕΠΕΚ) πραγματοποιήθηκε το επιμορφωτικό πρόγραμμα «Επικοινωνία και Διαχείριση Συγκρούσεων στο Σχολικό Περιβάλλον» διάρκειας 15 ωρών, από 20/11/2023 μέχρι 03/12/2023,στο πλαίσιο της Ενδοσχολικής Επιμόρφωσης, προσβλέποντας στη συνεχή επαγγελματική ανάπτυξη των εκπαιδευτικών του Συλλόγου Διδασκόντων του σχολείου.

εεπεκ φωτ

Επίσης, πραγματοποιήθηκε  σε συνδιοργάνωση με την Επιστημονική Ένωση για την Προώθηση της Εκπαιδευτικής Καινοτομίας(ΕΕΠΕΚ) το επιμορφωτικό πρόγραμμα «Ονειροπλάστες- Ονειροθραύστες: DreamΜakers – DreamBreakers» διάρκειας 15 ωρών, από  5/2/2024 μέχρι 18/2/2024, στο πλαίσιο της Ενδοσχολικής Επιμόρφωσης, προσβλέποντας στη συνεχή επαγγελματική ανάπτυξη των εκπαιδευτικών του Συλλόγου Διδασκόντων του σχολείου.
επεκ2 φωτο