Εθελοντική Αιμοδοσία Δημοτικού Σχολείου Μιντιλογλίου!

15 Μαρτίου 2019 Δεν επιτρέπονται σχόλια Από Κατερίνα Νικολακοπούλου

Το νέο ιστολόγιο του Σχολείου του εγκαινιάζει το Δημοτικό Σχολείο Μιντιλογλίου με μία πολύ ιδιαίτερη ανάρτηση.

Για μια δράση αγάπης, ανθρωπιάς, εθελοντισμού και αλληλεγγύης!

Ας την πλαισιώσουμε όλοι μαζί. Αυτή και όλες όσες παρόμοιες δράσεις καθένας μας μπορεί…

Το Σάββατο 13 Απριλίου 2019 (από τις 9.30′ το πρωί έως το μεσημέρι στη 1.00′ μ.μ.) το  Δημοτικό Σχολείο Μιντιλογλίου και ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων, σε συνεργασία με τον Σύλλογο Εθελοντών Αιμοδοτών του Κέντρου Υγείας Χαλανδρίτσας, διοργανώνουν εθελοντική αιμοδοσία, με το Γενικό Νοσοκομείο Πατρών «ο Άγιος Ανδρέας», στο χώρο του Δημοτικού Σχολείου Μιντιλογλίου.

Συγχαρητήρια στην συνεργασία όλων των φορέων για την υλοποίηση αυτής της δράσης και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

Την ανακοίνωση της δράσης μπορείτε να βρείτε στο ιστολόγιο του Σχολείου πατώντας: ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ!