Αγαπητοί γονείς,
τα μέλη του Δ.Σ.Συλλόγου Γονέων Μαθητών Γυμνασίου Βέλου, σας ευχόμαστε Καλή Σχολική Χρονιά και σας ενημερώνουμε ότι διοργανώσαμε ομιλία, από την κ. Δήμητρα Παπαναστασίου (ΔΙΟΛΚΟΣ), με θέμα “ΧΤΙΖΟΝΤΑΣ ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ”, η οποία θα πραγματοποιηθεί στις 21-10-2015, ημέρα Τέταρτη και ώρα 5.30 το απόγευμα, στο Γυμνάσιο Βέλου.
Επίσης, θα υπάρξει ενημέρωση για Σχολή Γονέων.
Ελπίζουμε στη συμμετοχή σας, για μια δημιουργική χρονιά.
Ο Πρόεδρος Η Γραμματέας
Παύλος Κόρκας Βασιλική Κοσσιέρη