Αρχεία ανά ημέρα: 11 Φεβρουαρίου 2014

Στις 11/04/2014 θα πραγματοποιηθούν διδακτικές  επισκέψεις των μαθητών Α και Β τάξεων στη  βιομηχανία ανακύκλωσης «ΑΦΟΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ» και στη γαλακτοβιομηχανία ΜΕΒΓΑΛ αντίστοιχα.

Δημοσιεύθηκε στη Ανακοινώσεις | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Διδακτικές επισκέψεις στη γαλακτοβιομηχανία ΜΕΒΓΑΛ και στη βιομηχανία ανακύκλωσης «ΑΦΟΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ»

Πραγματοποίηση διδακτικής επίσκεψης στο Noesis

Στις 21/02/2014 θα πραγματοποιηθεί διδακτική επίσκεψη στο κέντρο Επιστημονικών Ερευνών και Μουσείο Τεχνολογίας του Noesis. Στη διδακτική επίσκεψη θα συμμετέχουν οι μαθητές όλων των τάξεων της σχολικής μας μονάδας. Η μετακίνηση των μαθητών θα γίνει με τα λεωφορεία του ΚΤΕΛ … Συνέχεια

Δημοσιεύθηκε στη Ανακοινώσεις | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πραγματοποίηση διδακτικής επίσκεψης στο Noesis